Infolinia: +48 91 887 55 18
Pomoc techniczna: serwis@wentsystem.com
O firmie

Nasza historia sięga 2007 roku

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza.

Tworzymy silną i wyspecjalizowaną kadrę handlowców, instalatorów i serwisantów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia (i dużo więcej) do wykonywania przedmiotu naszej działalności. Nie poprzestajemy na tym, cały czas doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nowe świadectwa i uprawnienia. Ciągle poszerzamy asortyment, który Państwu oferujemy, a jednocześnie dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się tylko produkty godne Państwa uwagi. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, instytucji budżetowych jak i klientów indywidualnych.

 

Nasz cel

 

Dbamy o to aby każdy klient, z którym współpracujemy miał poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Od fachowej porady – zakup w dobrej cenie – profesjonalny montaż – i przede wszystkim sprawna opieka serwisowa. Dzięki temu, że nasza firma jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym większości marek z naszej oferty klient nie musi się o nic martwić.

Klimatyzacja

 

Głównym filarem naszej działalności jest klimatyzacja. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze dużych obiektów: fabryk, hoteli, biurowców, magazynów. Oferujemy doradztwo, dobór, montaż i stałą opiekę serwisową od dużych systemów typu VRV, VRF, DVM po najmniejsze urządzenia pokojowe i przenośne. Największe obsługiwane przez nas obiekty posiadają do 600 jednostek.

 

Ogrzewanie

 

Drugim filarem naszej działalności jest ogrzewanie. Oferujemy również doradztwo, dobór, montaż i serwis: nagrzewnic powietrza olejowych, gazowych, elektrycznych, pieców naftowych, ogrzewania elektrycznego m.in. pieców akumulacyjnych. Obecnie wprowadzamy do naszej oferty szeroką gamę pomp ciepła.

 

Osuszacze powietrza

 

Trzecim filarem są osuszacze powietrza. Jak, w każdym przypadku oferujemy cały zakres usług. Posiadamy szeroką gamę urządzeń od osuszaczy domowych, po półprofesjonalne i profesjonalne stosowane między innymi na budowach do codziennej intensywnej pracy.

 

Oczyszczacze powietrza

 

Czwarty filar – oczyszczacze. Oferujemy urządzenia od najprostszych po najbardziej zaawansowane technologicznie z dużym pakietem dodatkowych funkcji jak jonizacja, dezodoryzacja, nawilżanie, filtry antybakteryjne i antywirusowe.

 

Sklepy

 

Prowadzimy sklep stacjonarny w siedzibie naszej firmy jak i kilka sklepów internetowych:

 

www.WENTSYSTEM.com

www.E-MASTER.pl

www.ZIBRO.sklep.pl

www.FABRYKA-KOMFORTU.pl

www.WENTSYSTEM.na.allegro.pl

 

 

Serwis

 

W naszej siedzibie prowadzimy punkt serwisowy większości oferowanych marek producentów. Zapraszamy do zakładki serwis w celu zapoznania się z ofertą.

 

Zapraszamy do współpracy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl