Infolinia: +48 91 887 55 18
Pomoc techniczna: serwis@wentsystem.com
Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. sprzedaży:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Oferujemy:

  • pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dni robocze
  • wsparcie merytoryczne i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • doskonałą atmosferę i warunki pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa sklepu internetowego,
  • obsługa telefoniczna oraz e-mailowa klientów
  • doradztwo i sprzedaż produktów z oferty
  • przyjmowanie oraz wprowadzanie zamówień
  • generowanie dokumentów sprzedaży
  • udzielanie informacji technicznych
  • współpraca z pozostałymi działami
  • dbanie o wysoką jakość obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej i obsłudze klientów
  • mile widziana znajomość programu WF-MAG (dokumenty handlowe, magazynowe)
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, ewentualnie posiadana wiedza techniczna z branży klimatyzacyjnej lub ogrzewania będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację zadań
  • sumienność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole

Prosimy o wysyłanie CV (w formacie doc, docx, pdf) na maila rekrutacja@wentsystem.com.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Monter / Montażysta / Instalator /  Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych:

Monter / Montażysta / Instalator / Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji.

Nastawiamy się na współpracę długoterminową. Nie szukamy pracowników sezonowych. Poszukujemy osób, które chcę się angażować i rozwijać zawodowo. Wynagradzamy to uczciwym i atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zapewniamy szkolenia zawodowe, kursy oraz zdobywanie uprawnień.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie,
  • pracę w dni robocze,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • szkolenia branżowe,
  • odpowiednie narzędzia pracy.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w branży klimatyzacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego, uprawnienia SEP,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (drabina, rusztowanie),
  • kultura osobista,
  • sumienność pracy,
  • punktualność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl