Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

Domki jednorodzinne Szczecin - klimatyzacja, rekuperacja, pompy ciepła

W naszym portfolio znajduje się kompleksowa obsługa domków jednorodzinnych w zakresie klimatyzacji, rekuperacji oraz pomp ciepła. Posiadamy rozległą wiedzę na temat klimatyzacji, dzięki czemu dobieramy najlepsze rozwiązania dla domków jednorodzinnych w Szczecinie. Montujemy klimatyzatory ścienne i przenośne, które doskonale nadają się do utrzymania komfortu termicznego w domkach. Montaż klimatyzacji jest przeprowadzany przez naszych pracowników, którzy mają wszelkie uprawnienia wymagane do wykonywania montażu klimatyzatorów.

Wizja lokalna, dobór i wycena za darmo

Zanim nastąpi rozpoczęcie prac w domku jednorodzinnym w Szczecinie, należy wykonać kilka niezbędnych czynności. Na samym początku, konieczna jest wizja lokalna, podczas której firma Wentsystem dowiaduje się o potrzebach klienta oraz tworzy plan wykonywania prac. Kolejnym etapem jest dobór urządzeń, które będą montowane na miejscu. Kiedy już znamy potrzeby klienta oraz wybraliśmy konieczny sprzęt, przedstawiamy nasza ofertę wraz z wyceną. UWAGA: Wszystkie te usługi są darmowe!

 

Kompleksowa obsługa domków jednorodzinnych w Szczecinie

- Doradztwo,

- Wycena urządzeń i usług,

- Dobór urządzeń - klimatyzatory, wentylatory i układy wentylacyjne, rekuperatory,

- Montaż klimatyzacji, montaż wentylacji, montaż rekuperacjimontaż pomp ciepła,

- Przeglądy i naprawy urządzeń,

- Serwis instalacji rekuperacyjnych, serwis wentylacji i klimatyzacji.

 

Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja w domu - Szczecin i okolice

Chcesz mieć komfort termiczny w swoim domu? W tym celu wymagana jest odpowiednia instalacja wentylacyjna. Oprócz tego, konieczne jest również zapewnienie stabilnej, korzystnej dla człowieka temperatury. Oprócz tradycyjnych rozwiązań, oferujemy również nowoczesne, ale sprawdzone systemy. Jednym z nich jest wentylacja mechaniczna, czyli rekuperacja. Centralnym punktem instalacji rekuperacyjnej jest rekuperator, który pozyskuje świeże powietrze z zewnątrz i usuwa z wnętrza brudne powietrze. Stała temperatura i czyste powietrze są korzystne dla zdrowia i komfortu - szczególnie ważne jest to dla alergików oraz osób cierpiących na choroby układu oddechowego.

 

Obsługujemy domki jednorodzinne w Szczecinie oraz w wielu innych miastach. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem następujących miejscowości: Stargard, Goleniów, Świnoujście, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg.

Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  instalacje@wentsystem.compixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel