0,00 zł

Nagrzewnice gazowe (28)

Widok:

Nagrzewnice gazowe


Nagrzewnica gazowa, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje się gaz, a więc propan lub propan-butan. Zasada ich działania jest bardzo prosta. Obieg ogrzanego gazem powietrza wymusza wbudowany wentylator. Powietrze jest równomiernie rozprowadzane po pomieszczeniu, a w większości modeli istnieje również możliwość nakierowania strumienia ciepłego powietrza w konkretne miejsce. Jeżeli nie jesteś pewny, czy nagrzewnica gazowa to rozwiązanie stworzone dla Ciebie zapraszamy do poradnika - Dmuchawa gazowa – praktyczne zastosowanie.


Nagrzewnice na gaz – zastosowania


Nagrzewnica gazowa wykorzystywana jest w budownictwie, przemyśle, handlu, rolnictwie, ogrodnictwie. Sprawdza się ona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wydmuchiwane powietrze jest czyste, jednak użytkowanie urządzeń na gaz wymaga, aby w przypadku stosowania nagrzewnic do pomieszczeń, było ono dobrze wentylowane. Nagrzewnice gazowe dzielimy na 2 typy nagrzewnice gazowe z zapłonem manualnym i bardziej zaawansowane nagrzewnice gazowe z zapłonem elektronicznym.


Nagrzewnica gazowa a bezpieczeństwo


Nagrzewnica na gaz to bardzo bezpieczne urządzenie. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że urządzenia tego typu pobierają tylko taką ilość gazu, jaką są w stanie przepalić bez nagrzania obudowy. Nagrzewnicę gazową podpina sie bezpośrednio do butli, za pomocą zestawu podłączeniowego. Należy pamiętać by nagrzewnica gazowa była używana zgodnie z przeznaczeniem i zasadami BHP.


Nagrzewnice gazowe Master w naszej ofercie


Oferujemy urządzenia wysokiej jakości, pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak: MASTER, DEDRA czy REMKO. Nagrzewnice gazowe Master mają wyraziste kolory, dzięki czemu są dobrze widoczne w ciemnych pomieszczeniach. Obudowa nie nagrzewa się do wysokich temperatur. Transport urządzeń, za sprawą wygodnych uchwytów również nie jest problematyczny.

pixel