0,00 zł

Osuszacze adsorpcyjne (11)

Widok:

Osuszacze powietrza domowe adsorpcyjne


Osuszacze adsorpcyjne to niezwykle praktyczne urządzania, które skutecznie usuwają wilgoć z powietrza. Tego typu urządzenia mają zazwyczaj formę prostopadłościanów i mogą być stosowane w pomieszczeniach, w których temperatura jest stosunkowo niska. Proces adsorpcji, czyli gromadzenia się na powierzchni ciała stałego płynu, w tym przypadku wilgoci, jest niezwykle efektywnym sposobem osuszania. W przeciwieństwie do osuszaczy powietrza kondensacyjnych, pracują one ze stałą wydajnością niezależnie od temperatury powietrza. Zdolne są do skutecznego osuszania już od 1 stopnia Celsjusza, świetnie zatem sprawdzą się do osuszania piwnic.


W naszej ofercie znajdują się osuszacze, w których rotor adsorpcyjny jest pokryty żelem krzemionkowym. Tego typu osuszacze sprawdzają się szczególnie w przypadku miejsc, gdzie wymagany jest bardzo niski poziom wilgotności. Oferowane przez nas urządzenia to urządzenia przenośne, które można wygodnie wykorzystywać w różnych pomieszczeniach.


Oferowane przez nas domowe osuszacze adsorpcyjne to urządzenia przyjazne użytkownikowi, które skutecznie usuwają wilgoć. Ergonomiczne uchwyty oraz szeroki zakres pracy sprawiają, że osuszacze adsorpcyjne to coraz częściej kupowane produkty.

pixel