0,00 zł

Pod kafle (43)

Widok:

Ogrzewanie podłogowe pod kafle


Podgrzewane kafelki to komfort na który możesz sobie pozwolić. Instalacja maty grzewczej pod kafle to bardzo prosta sprawa, a nagrzane kafle oddają ciepło przez długi czas. Instalacja ogrzewania podłogowego pod kaflami powinna być zaplanowana podczas budowy domu, lub remontu mieszkania.


Ogrzewanie podłogowe w łazience


Ogrzewanie podłogowe w łazience stanowczo poprawia komfort życia. Wszyscy znają uczucie stanięcia gołą stopą po ciepłym prysznicu na zimnych kafelkach. Można w łatwy sposób temu zapobiec. Wystarczy zainstalować pod kaflami maty grzejne firmy Warmtec z 10 letnią gwarancją i cieszyć się ciepłą łazienką.


Podgrzewana podłoga w kuchni

 

Nie zależnie od tego czy masz w kuchni panele czy kafelki nic nie stoi na przeszkodzie by rozważyć opcję podgrzewanej podłogi. Mówi się, że kuchnia jest sercem każdego domu, nie pozwól by zimna podłoga zepsuła Ci to wrażenie. Instalując ogrzewanie podłogowe w kuchni nie tylko dbasz o zdrowie, ale też zaoszczędzasz miejsce, który w tym pomieszczeniu jest bardzo ważne Rozkładając maty grzewcze w kuchni unikamy instalacji ich pod meblami lub sprzętem AGD. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel