0,00 zł
dobor-klimatyzacji-baner

Dobór klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania

Jeśli zastanawiasz się, jak dobrać urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne czy pompy ciepła, to mamy dla Ciebie interesujące rozwiązanie.


Oferujemy profesjonalny dobór sprzętu. Dajemy Ci gwarancję, że wybrane przez nas urządzenia będą idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Proponujemy dobór pomp ciepła, klimatyzacji i wiele innych skutecznych rozwiązań.


Warto zaznaczyć, że proponowane przez nas urządzenia pochodzą od cenionych producentów, przez co cechują się wysoką jakością.Na jakim obszarze działamy?
  • Szczecin
  • Stargard
  • Goleniów
  • Gryfino
  • Świnoujście i inne miasta nadmorskie
  • pozostałe miejscowości w województwie zachodniopomorskim

Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Biuro obsługi klienta
Pn-pt: 8:00-16:00
Kontakt do specjalistów:

Przejdź do formularza kontaktowego
stawka-vat
Niższa stawka VAT 8%
W przypadku zakupu wraz z montażem dla konsumentów
montaz-ikona
Profesjonalny montaż i serwis
Podczas montażu dbamy o fachowość oraz sprawność wykonania usługi
obsluga-ikona
Kompleksowa obsługa od doboru po montaż
Zaczynamy od właściwego doboru urządzeń do potrzeb danego klienta, a kończymy na profesjonalnym montażu
obsluga-ikona
Biuro w Szczecinie
Zapraszamy do naszego biura w Szczecinie - w celu doboru możesz również skontaktować się telefonicznie lub mailowo

Jak wybrać klimatyzację?

Przed wyborem klimatyzatora, warto skonsultować się ze specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać takie urządzenie, które najlepiej będzie pasować do Twojego lokalu.


Spośród naszej oferty możesz wybrać klimatyzację przeznaczoną do dużych budynków, fabryk, magazynów, jak i do mniejszych pomieszczeń użyteczności publicznej. Dlatego znajdziesz u nas zarówno pojedyncze jednostki, jak i całe układy klimatyzacji.


Urządzenia klimatyzacyjne są specjalistycznym sprzętem, dlatego osoba bez fachowej wiedzy może mieć kłopot z tym, jak wybrać klimatyzację.

klimatyzator-split-w-mieszkaniu

Dobór wentylacji i rekuperacji

Pomagamy naszym klientom w doborze systemów wentylacji. Dotyczy to zwłaszcza dużych obiektów komercyjnych i przemysłowych. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań topowych producentów.


Z kolei dla domków jednorodzinnych oferujemy profesjonalny dobór rekuperacji. Po rozpoznaniu potrzeb klienta i stanu faktycznego w miejscu inwestycji wybieramy system, który ma za zadanie pracować wydajnie przez wiele lat.

monter-klimatyzacji-montaz

Dobór pomp ciepła

Zastanawiasz się jak wybrać pompę ciepła? Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie urządzenie. Co bardzo ważne, kładziemy duży nacisk na odpowiedni dobór pompy ciepła do danego obiektu. Pod uwagę bierzemy wiele czynników, takich jak wielkość budynku, klasa izolacji i okien, typ instalacji grzewczej, liczba mieszkańców oraz planowane przez zamawiającego przebudowy.


Dobieramy i montujemy pompy ciepła zarówno do nowych domów jednorodzinnych i innych budynków, jak i do istniejących już obiektów (jako modernizację systemu ogrzewania).

monter-klimatyzacji-montaz
gwarancja-ikona

Długi okres gwarancji!

Jesteśmy pewni dobieranych i sprzedawanych przez nas urządzeń. Z tego powodu udzielamy wydłużonej gwarancji na oferowany sprzęt. Wybierając nasze usługi, w pakiecie dostajesz nie tylko wysokiej jakości urządzenia, ale również bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę posprzedażową.

Obsługujemy m.in. marki
daikin-logo samsung-logo gree-logo
doswiadczenie-ikona

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży

Jesteśmy obecni w branży już od 2007 roku. Tak długi okres pozwolił nam na zebranie cennych doświadczeń na podstawie współpracy ze sporym gronem klientów.

Naszą siłą jest profesjonalna kadra pracowników, którzy gwarantuję profesjonalny dobór sprzętu, błyskawiczne wyceny oraz montaż u klienta.

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji. Obsługujemy duże obiekty komercyjne i przemysłowe w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel