0,00 zł
montaz-pomp-ciepla-szczecin-baner

SPRAWDŹ DOSTĘPNE MODELE OD RĘKIPompy ciepła Szczecin

Już od 2007 roku oferujemy profesjonalne usługi w branży HVACR. Jedną z naszych specjalności jest dobór i montaż pomp ciepła. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy konkurencyjne warunki współpracy.


Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania, opierając się na sprzęcie najlepszych marek na rynku.


Montaż pomp ciepła wykonujemy w Szczecinie oraz w innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy dojazd do klienta i fachowe wskazówki w zakresie doboru pompy ciepła.


Na każdym etapie realizacji ściśle współpracujemy z klientem. Pozwala to nie tylko odpowiedzieć na jego potrzeby, ale również być w bieżącym kontakcie. Stawiamy na ścisłą współpracę i staramy się uzyskać jak najwięcej informacji od klienta, dzięki czemu możemy dobrać najbardziej dopasowaną opcję dla Twojego domu.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego. Zobacz również jakie masz możliwości finansowania zakupu pompy ciepła.Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Biuro obsługi klienta
Pn-pt: 8:00-16:00
Kontakt do specjalistów:

Przejdź do formularza kontaktowego
stawka-vat
Możliwość obniżenia stawki VAT do 8%
Dla osób fizycznych, które zakupią pompy ciepła z montażem do mieszkania lub domu prywatnego
montaz-pomp-ikona
Profesjonalny montaż pomp ciepła
Oferujemy montaż pomp ciepła wykonywany przez doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę monterów
uslugi-ikona
Kompleksowe rozwiązania
Pomożemy dobrać właściwe urządzenie, przedstawimy oferty cenowe, dostarczymy i zamontujemy pompy ciepła od A do Z
montaz-szczecin-ikona
Montaż w Szczecinie i okolicach
Obsługujemy klientów ze Szczecina oraz innych miejscowości w regionie

Powietrzne pompy ciepła - montaż


Prowadzimy profesjonalny montaż powietrznych pomp ciepła. Są to specjalistyczne instalacje, które umożliwiają ogrzewanie pomieszczenia, ogrzewanie wody oraz chłodzenie mieszkania. Oferujemy montaż pomp ciepła dla klientów indywidualnych oraz klientów firmowych. Powietrzne pompy ciepła to coraz popularniejsze i coraz częściej stosowane rozwiązania.


Główną zaletą jest możliwość korzystania z nich przez cały rok. Pompa ciepła umożliwia nie tylko ogrzewanie pomieszczeń, ale również służy jako klimatyzacja w miesiącach letnich. Powietrzne pompy ciepła świetnie sprawdzają się dla nowych budynków. Można z nich korzystać w optymalny sposób we wszystkich strefach klimatycznych Europy.


Świetnym pomysłem jest połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi - dzięki temu osiągniesz duże oszczędności energii. Regulacja i kontrola urządzeń jest niezwykle wygodna - całym systemem można wygodnie sterować za pomocą aplikacji.


Obserwujemy, że stosowanie pomp ciepła w budownictwie wzrasta w bardzo szybkim tempie. Wynika to z wielu czynników, w tym z wysokiego komfortu użytkowania pomp ciepła, możliwości zasilania ich przy użyciu przydomowych instalacji fotowoltaicznych, długoletniej trwałości oraz braku emisji, co stawia pompy ciepła na szczycie najbardziej ekologicznych typów ogrzewania.


Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie pompy ciepła dostępne na rynku, które zawierają najnowszy i zarazem najbardziej wydajny czynnik chłodniczy R-32. Dzięki temu osiągają wysoką wydajność i energooszczędność.


pompa-ciepla-daikin-altherma

Pompy ciepła - zalety

Pompy ciepła to skuteczne rozwiązania, które są stosowane w domkach jednorodzinnych oraz w innych budynkach mieszkalnych.


Warto również zaznaczyć, że powietrzne pompy ciepła doskonale nadają się do zastosowania także w budynkach usługowych, takich jak sklepy, hotele, biura czy budynki rekreacyjne.


Jakie są największe zalety pomp ciepła?

 • najbardziej ekonomiczny sposób ogrzewania na rynku
 • ekologiczne źródło energii pobierane ze środowiska
 • wysoka wydajność
 • nie wymaga stosowania gazu ani innego rodzaju paliwa - bezpieczeństwo dla użytkownika i środowiska
 • długa żywotność
 • niewielka przestrzeń konieczna do montażu
 • uniwersalne zastosowanie: ogrzewanie, ciepła woda użytkowa, chłodzenie
 • możliwość uzyskania dofinansowania do inwestycji w pompę ciepła
daikin-pompa-ciepla-dom

Dobór pompy ciepła - zaufaj specjalistom

Cała koncepcja oraz dobór urządzeń jest przystosowywana indywidualnie dla każdego klienta. Nasz personel jest przeszkolony i certyfikowany, a także korzysta z profesjonalnego oprogramowania, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Aby zapewnić naszym klientom najlepszą ofertę, opieramy się na dokumentacji przekazanej przez Zamawiającego. Jeśli jednak wciąż pozostają wątpliwości, przeprowadzamy oględziny w miejscu przyszłego montażu, aby mieć pełen obraz sytuacji.

Wybór typu, mocy i konfiguracji wyposażenia pompy ciepła zależy od wielu czynników, takich jak wielkość budynku, klasa izolacji i okien, typ instalacji grzewczej, ilość mieszkańców oraz planowane przez zamawiającego przebudowy. Wszystkie te czynniki są brane pod uwagę podczas tworzenia indywidualnej oferty dla każdego klienta.


Sprawdź galerię naszych realizacji:


facebook-ikona instagram-ikona
pompa-ciepla-dom-jednorodzinny

Jak działa pompa ciepła?

Ciepło do ogrzewania budynku pochodzi w 80% z powietrza, a w 20% z energii elektrycznej.


Pobrane z powietrza ciepło przy użyciu energii elektrycznej sprężarki zapewnia ogrzewanie i gorącą wodę wewnątrz budynku (do 65°C). Technologia ta sprawdza się nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz (do -25°C).


Ujmując to bardziej szczegółowo, agregat zewnętrzny odzyskuje ciepło z powietrza atmosferycznego i przekazuje je, transportując czynnik chłodniczy do jednostki wewnętrznej, tzw. "hydroboksu". W hydroboksie ciepło przekazywane jest do wody grzewczej, która zasila instalację (grzejnikową, podłogową lub mieszaną) a także wykorzystywana jest do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

pompa-ciepla-sposob-dzialania

Gdzie sprawdzą się pompy ciepła?

Pompa ciepła powietrze-woda, w zależności od wymaganej temperatury zasilania, może występować w wersji niskotemperaturowej, z zasilaniem do 55 stopni, jak i wysokotemperaturowej z zasilaniem do nawet 80 stopni.


Pompy ciepła skutecznie pracują:


 • w nowych budynkach - gdzie najczęściej stosowane są instalacje podłogowe,
 • w modernizowanych budynkach - gdzie zastępują kotły węglowe, olejowe, pelletowe czy gazowe w układzie z grzejnikami.

Oferujemy profesjonalny dobór pomp ciepła. Sprawdzimy jakie urządzenie będzie najbardziej odpowiednie dla Twojego budynku.

pompa-ciepla-daikin-w-domu

Pompy ciepła - pomoc przy dofinansowaniu

Jakie dajemy Ci korzyści?

 • przeprowadzimy Cię przez cały proces
 • pomożemy w sprawach formalnych
 • wyjaśnimy Twoje wątpliwości i odpowiemy na pytania
 • przekażemy niezbędne informacje w kwestii dofinansowania
 • dobierzemy odpowiedni sprzęt
dofinansowanie-pompa-ciepla

Program Czyste Powietrze - dopłaty do pomp ciepła dla domów modernizowanych


Kto może skorzystać?


Program jest przeznaczony dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.


Program oferuje dopłaty do kompleksowej termomodernizacji budynków, a także wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy.


Ile może wynieść dotacja?


Dotacja w programie Czyste Powietrze ma 3 różne pułapy. W pierwszym - do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania. W drugim - do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania. W trzecim - do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania dotacji do 1200 zł na audyt energetyczny.


Więcej szczegółów jest dostępnych na oficjalnej stronie internetowej programu.


program-czyste-powietrze-infografika

Program Moje Ciepło - dotacje na pompy ciepła dla nowych budynków


Kto może być beneficjentem?


Program jest skierowany dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych będących w trakcie budowy. Wniosek powinna złożyć osoba, której dane znajdują się w pozwoleniu na budowę lub zgłoszeniu budowy.


Program pozwala dofinansować inwestycje polegające na zakupie i montażu nowych pomp ciepła, które pozwalają na ogrzewanie pomieszczenie oraz przygotowywanie ciepłej wody użytkowej (cwu) w nowych budynkach mieszkalnych jednorodzinnych.


Ile może wynieść dofinansowanie?


Dofinansowanie w formie dotacji może wynieść do 30% albo do 45% kosztów kwalifikowanych, przy czym kwota nie może być wyższa niż 21 tys. zł na jedną współfinansowaną inwestycję.


Wysokość dopłaty jest uzależniona od typu zainstalowanej pompy ciepła oraz posiadania przez Wnioskodawcę karty dużej rodziny.

Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej programu.


program-moje-cieplo-infografika


Pompy ciepła na raty Szczecin - kredyt i leasing


Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób finansować zakup pompy ciepła, to mamy dla Ciebie propozycję rozwiązania. Oferujemy pośrednictwo w udzieleniu kredytu lub leasingu dla firm.


Kredyt na zakup pompy ciepła


Korzystanie z pomp ciepła w celu ogrzewania domów jest coraz bardziej popularne, ponieważ pozwala to na oszczędność kosztów energii, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz zwiększenie efektywności energetycznej budynków. Jednakże, koszt zakupu pompy ciepła może być dość wysoki i nie zawsze stać nas na to, aby pokryć koszty z własnej kieszeni. W takich przypadkach warto rozważyć skorzystanie z kredytu na zakup pompy ciepła.
Oto największe atuty tego rozwiązania:


 • Elastyczna forma finansowania
 • Uniknięcie konieczności pokrywania kosztów z własnych oszczędności
 • Niższe koszty stałe, rozłożone na długi okres czasu
 • Możliwość uzyskania dofinansowań / dotacji przy zakupie pompy ciepła
 • Zwiększenie wartości nieruchomości

Leasing operacyjny


Korzystne rozwiązanie dla małych, średnich i dużych firm. Najważniejsze atuty leasingu operacyjnego to:


 • Niski próg wejścia
 • Możliwość podpisania umowy na co najmniej 4 lata
 • Podatek VAT rozdzielony na każdą płatność
 • Wszystkie płatności netto są rozliczane jako koszt uzyskania przychodu
 • Proste do oszacowania miesięczne koszty
 • Serwis pogwarancyjny może być liczony jako koszt uzyskania przychodu
 • Przejrzyście określona cena wykupu
 • Amortyzacja sprzętu po stronie firmy leasingowej

Leasing finansowy


Rozsądne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Poniżej najważniejsze atuty:


 • Niski wkład własny firmy
 • Podpisanie umowy jest dostępne już na 1 rok
 • Jednorazowa składka VAT liczona od całej transakcji
 • Możliwość odliczenia podatku VAT w kolejnym miesiącu rozliczeniowym
 • Wysokość rat liczona w kwocie netto
 • Proste do określenia, przewidywalne miesięczne koszty
 • Możliwość wliczenia kosztów serwisu pogwarancyjnego w koszty uzyskania przychodu
 • Przeniesienie prawa własności za niewielką kwotę
 • Amortyzacja sprzętu po stronie korzystającego

Jeśli masz pytania odnośnie finansowania zakupu pomp ciepła, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego - tel: 519 688 183 lub mailowego - pompyciepla@wentsystem.comPompy ciepła Daikin


Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania


Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań przez klientów są pompy ciepła Daikin. Ta japońska marka stała się europejskim liderem w tej branży.


Nowością wprowadzoną przez Daikin na rynek są wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze – woda, które zapewniają parametr grzewczy na poziomie +70°C dzięki opracowaniu sprężarek z podwójnym wtryskiem czynnika. To rozwiązanie umożliwia zasilanie grzejników wysokotemperaturowych nawet przy temperaturach zewnętrznych sięgających -28°C, co jest korzystne zwłaszcza dla starszych budynków.


Daikin Altherma


To flagowe rozwiązanie marki Daikin, które przewyższa inne dostępne rozwiązania na rynku. Niskotemperaturowe pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie dla nowych domków jednorodzinnych. Jest to bardzo wydajne rozwiązanie - zastosowana technologia Bluevolution pozwala osiągać sprawność sezonową w klasie A++.

Pompa ciepła Daikin Altherma jest zasilana w sporej większości energią odnawialną pobieraną z powietrza, przez co nie generuje wysokich kosztów utrzymania.Wygoda i wysoka wydajność


Powietrzne pompy ciepła powietrze-woda są bardzo łatwe w montażu. Jednostki (naścienne, przypodłogowe i zewnętrzne) są kompaktowe i zaprojektowane w nowoczesny sposób.

Warto również zaznaczyć, że pompy ciepła Daikin Altherma działają bez zarzutu do temperatury -25°C, natomiast do temperatury -15°C zachowują 80% wydajności nominalnej.

pompa-ciepla-daikin-w-domu

Pompy Daikin Altherma - do 10 lat gwarancji

Daikin Altherma oferuje program Fabrycznej Opieki Serwisowej dla swoich pomp ciepła. Aby skorzystać z programu, należy zgłosić pompę do Autoryzowanego Uruchomienia, co powinien zrobić instalator. To bezpłatna usługa dla instalatorów i użytkowników.


Autoryzowane uruchomienie oznacza, że Daikin przejmuje opiekę gwarancyjną nad urządzeniem i daje użytkownikowi szereg korzyści:

 • skorzystanie z Autoryzowanego Uruchomienia Daikin zapewnia 5 lat gwarancji, co obowiązuje od lipca 2020 roku
 • podczas trwania 5-letniej gwarancji użytkownik nie ponosi kosztów za wymianę części przez Serwis w razie awarii
 • możliwość odpłatnego przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat (5+5) przez portal Daikin Stand by Me

pompa-ciepla-daikin-gwarancja

Daikin Altherma - reakcja serwisowa w 24h

Każda pompa ciepła Daikin Altherma, która została zgłoszona do programu Fabrycznej Opieki Serwisowej jest objęta specjalną ochroną. W przypadku awarii, czas na oczekiwanie na serwis w ramach usług gwarancyjnych to 24h.


 • opieka serwisowa zapewnia czas reakcji serwisowej w ciągu 24 godzin
 • użytkownicy mogą skorzystać z specjalnej infolinii tel. 22 417 80 80 do zgłaszania ewentualnych awarii
 • infolinia jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00

pompa-ciepla-daikin-gwarancja

Salon klimatyzacji i pomp ciepła DAIKIN Szczecin Prawobrzeże - przyjdź i zobacz


salon-daikin-szczecin-baner

Klimakonwektory do pomp ciepła


Klimakonwektor to innowacyjne urządzenie, które łączy funkcje grzejnika i klimatyzacji. Może działać samodzielnie lub w zaawansowanych układach, również z pompą ciepła, pełniąc wtedy rolę grzejnika.


W przeciwieństwie do klimatyzatora, klimakonwektor wykorzystuje wodę z instalacji lub obiegu wody lodowej i jest umieszczony tylko wewnątrz budynku. Jest to duża zaleta, ponieważ klimakonwektor jest mniej uzależniony od temperatury zewnętrznej, co sprawia, że może korzystać z różnych źródeł ciepła, takich jak pompa gruntowa, bez utraty wydajności.

Jedną z największych zalet klimakonwektora jest możliwość aktywnego chłodzenia powietrza, co jest szczególnie przydatne w okresie letnim. Ponadto, dzięki zastosowaniu wentylatora, czas uzyskania temperatury docelowej w pomieszczeniu jest krótszy niż w przypadku ogrzewania podłogowego, a temperatura grzejników jest niższa, co przekłada się na wyższą sprawność pompy ciepła.


Klimakonwektory są zoptymalizowane dla nowo budowanych domów. Mogą być stosowane przy niskich temperaturach wody (35°C), co powoduje, że idealnie sprawdza się do instalacji z pompami ciepła.


gwarancja-ikona

Wieloletnia gwarancja na usługi!

Nasza firma oferuje niezwykle długą i kompleksową gwarancję na swoje usługi. Zazwyczaj gwarancja na usługi jest udzielana na okres gwarancji urządzenia, jednak nasza firma daje możliwość indywidualnych negocjacji w tym zakresie. Naszym priorytetem jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa naszym klientom i dlatego dbamy o każdy etap współpracy, od fachowej porady, poprzez zakup w korzystnej cenie, profesjonalny montaż, aż do opieki serwisowej. Jako autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości marek z naszej oferty, nasz klient może mieć pewność, że jego zakup jest objęty nie tylko gwarancją, ale również opieką posprzedażową.

Obsługujemy m.in. marki
daikin-logo panasonic-logo gree-logo
doswiadczenie-ikona

Od 17 lat na rynku! Postaw na stabilność połączoną z doświadczeniem.

Oferujemy niezawodne usługi w branży HVACR od 2007 roku, z wysoką specjalizacją w montażu i serwisie klimatyzacji. Naszym atutem jest stabilna i doświadczona firma oraz wyspecjalizowana kadra, która stale rozwija swoje umiejętności.

Nasi handlowcy, monterzy i serwisanci to eksperci w swojej dziedzinie, zdobywający nowe certyfikaty i uprawnienia. Oferujemy bezpłatne wyceny online dla naszych usług i szeroką gamę produktów branżowych w naszym sklepie internetowym.

Wybierz nasze 17-letnie doświadczenie i fachowe podejście do usług HVACR - postaw na stabilność i profesjonalizm.Zapytaj o cenę - formularz kontaktowy


Nowości

Pompa ciepła Daikin Altherma 6kW z zasobnikiem 180 litrów

Daikin
Pompa ciepła Daikin Altherma 6kW z zasobnikiem 180 litrów
41 241,00 zł
33 529,27 zł netto

Pompa ciepła Daikin Altherma 6kW z zasobnikiem 230 litrów

Daikin
Pompa ciepła Daikin Altherma 6kW z zasobnikiem 230 litrów
42 644,00 zł
34 669,92 zł netto

Pompa ciepła Daikin Altherma 8kW z zasobnikiem 180 litrów

Daikin
Pompa ciepła Daikin Altherma 8kW z zasobnikiem 180 litrów
44 772,00 zł
36 400,00 zł netto

Pompa ciepła Daikin Altherma 8kW z zasobnikiem 230 litrów

Daikin
Pompa ciepła Daikin Altherma 8kW z zasobnikiem 230 litrów
46 174,00 zł
37 539,84 zł netto
pixel