0,00 zł

Profesjonalne doradztwo

Firma WENTSYSTEM działa w branży klimatyzacji od 2007 roku dbając o komfort powietrza w mieszkaniach i biurach, dzięki czemu dobieramy rozwiązania zapewniające wygodę, minimalizację kosztów i eksploatacji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą wykorzystującą nowoczesne zaplecze techniczne i rozwiązania ułatwiające montaż i serwis systemów klimatyzacji i wentylacji. Cały czas podążamy za nowinkami technicznymi w branży chłodzenia i wentylacji, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu jeszcze więcej możliwości i doradztwo w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Mężczyzna obok działającej klimatyzacji

Oszczędność

Dbając o Państwa cenny czas i komfort oferujemy bezpłatne spotkania konsultacyjne i pomiarowe w dowolnie ustalonym terminie na terenie województwa zachodniopomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem Szczecina i okolic. Zapewniamy atrakcyjną ofertę, poprzez codzienne monitorowanie ceny, aby dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkt w korzystnej cenie.

Monety

Jakość

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu wiodących marek klimatyzacji i wentylacji, dzięki czemu oferujemy Państwu jedynie profesjonalny sprzęt. Dla Państwa bezpieczeństwa nieustannie potwierdzamy wysokie standardy weryfikując jakość każdego urządzenia.

Diament

Bezpieczeństwo

Poza montażem klimatyzacji świadczymy usługi serwisowe. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia takie jak: SEP, świadectwa kwalifikacji obrotu czynnikami chłodniczymi oraz naprawy i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych, upoważnienia i certyfikatu wystawione przez producentów urządzeń. Doświadczenie, umiejętności i wiedza praktyczna umożliwia nam zdiagnozowanie usterki oraz jej naprawę profesjonalnymi narzędziami.

Tarcza

Dostępność

Jako oficjalni dystrybutorzy wielu wiodących marek klimatyzacji i wentylacji możemy zaoferować Państwu wszystkie dostępne u nas na sklepie klimatyzatory w ciągu 24 godzin. W celu zakupu sprzętu niedostępnego na naszym sklepie prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem, a my sprawdzimy czy jesteśmy w stanie sprowadzić je w korzystnej dla Was cenie.

Produkty
pixel