0,00 zł

Czas dostawy

Czas dostawy uzależniony jest od wyboru sposobu płatności i dostawy. Czas dostawy liczony jest od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez klienta. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia.

Czas realizacji zamówienia

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie widnieje dostępność danego produktu oraz przewidywany termin wysyłki. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni w zależności od aktualnych stanów magazynowych i informacji posiadanych od naszych dostawców. W pozostałych przypadkach (dostępny na zamówienie, niedostępny itp) na stronie produktu widnieje odpowiednia informacja. Oznacza to możliwość sprowadzenia pod zamówienie, bądź chwilowy brak towaru - w każdym razie zalecamy skontaktować się z nami w sprawie możliwości i czasu realizacji takiego zamówienia. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie jego potwierdzenia przez pracownika naszego sklepu (w trakcie pracy naszej firmy od pon-pt 8-16).

Dostawa firmą kurierską

Wszystkie towary prezentowane w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. W większości wysyłek towary dostarczane są na następny dzień roboczy po dniu w którym przesyłka została nadana. Przesyłki wysyłane na palecie dostarczane są przeważnie w ciągu 2 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć ze względu na przyczyny niezależne od nas (korki, awaria samochodu, wypadki, błędy ludzkie, brak obecności adresata pod adresem dostawy itp.)


Po wysyłce każdego towaru wysyłamy numer listu przewozowego przesyłki na podany w zamówieniu adres e-mail. Losy przesyłki można śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. W celu uzyskania dodatkowych informacji można również skontaktować się telefonicznie z dyspozytorem firmy kurierskiej.

pixel