0,00 zł

Piecyki naftowe knotowe (7)

Widok:

Piecyki naftowe z knotem


Piecyki naftowe knotowe to takie, które posiadają tradycyjny palnik wyposażony w knot. Dzięki nowoczesnym piecykom naftowym, ponownie wykorzystujemy knoty i naftę oczyszczoną, czyli produkty kojarzone dotąd z tradycyjnymi lampami naftowymi. Różnica polega na tym, dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, piecyki knotowe są bezpieczne i niemal całkowicie bezwonne.


Piecyki naftowe knotowe emitują przyjemne ciepło


Piecyki knotowe są wydajne i oszczędne, a przy tym tworzą w pomieszczeniu przyjemną atmosferę. Piecyki emitują około 30% ciepła w postaci promieniowania podczerwonego, co daje wrażenie żywego ognia i wprawia w przyjemny nastrój – zwłaszcza w długie, zimowe wieczory.


Piecyki knotowe Zibro


Oferujemy piecyki gwarantujące cichą i bezpieczną pracę. Są to modele od sprawdzonych producentów, takich jak: CORONA, KERO, Qlima, RUBY, Tectro, Zibro. Wyróżniają się wysoką sprawnością spalania. Co niezwykle istotne, piecyki knotowe Zibro wyposażone są w bezpiecznik, który wyłącza urządzenie, gdy spada jakość powietrza w pomieszczeniu. W procesie spalania wykorzystywany jest tlen, zatem ważna jest odpowiednia wentylacja, jak i funkcje odpowiedzialne za jej kontrolę.


Piecyk do namiotu


Piecyki naftowe knotowe umilą twoją wyprawę pod namioty podczas chłodnych nocy. Zasilane są bateriami, dzięki czemu mogą być wszędzie tam gdzie są potrzebne.

pixel