0,00 zł

Grzejniki łazienkowe (41)

Widok:

Grzejniki łazienkowe


Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu czy mieszkaniu. Wiele osób uważa, że ze względu na swą specyfikę, powinna być pomieszczeniem najcieplejszym. Efekt ten można osiągnąć tylko wówczas, gdy w łazience znajdzie się grzejnik o odpowiedniej wielkości i odpowiedniej mocy grzewczej. Ważny jest także jego wygląd, a zwłaszcza kształt, bowiem na łazienkowym grzejniku często lądują wilgotne ręczniki. Grzejnik służy wtedy jako suszarka do ubrań i ręczników.


Grzejniki łazienkowe Atlantic


W naszej ofercie znalazły się grzejniki łazienkowe firmy Atlantic, czyli producenta urządzeń grzewczych z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, producent tworzy energooszczędne grzejniki, wyposażone w innowacyjne funkcje sterowania. Na uwagę zasługuje także design prezentowanych urządzeń. W ofercie znalazły się zarówno tradycyjne grzejniki drabinkowe, jak i subtelne, eleganckie urządzenia dedykowane do nowoczesnych wnętrz. Z pewnością każdy znajdzie produkt, który sprosta jego oczekiwaniom.


Inteligentne sterowanie systemem grzewczym


Grzejniki łazienkowe Atlantic zostały wyposażone w system inteligentnego sterowania, zatem urządzenia automatycznie reagują na wszelkie zmiany zachodzące w ich otoczeniu. Niektórymi modelami można także sterować poprzez aplikację mobilną.

pixel