0,00 zł

Grzejniki gazowe (1)

Widok:

Grzanie gazem


Grzejniki gazowe oraz piecyki gazowe to jedne z popularniejszych urządzeń grzewczych o wielu zastosowaniach. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i lokalach użytkowych. Korzystanie z nich jest bardzo proste - tak naprawdę wystarczy podłączyć butlę z gazem. Należy jednak pamiętać o odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, gdyż w procesie spalania dochodzi do zużycia tlenu.


Piecyki gazowe renomowanych producentów


Są to urządzenia wysokiej jakości, bezpieczne i funkcjonalne. Prezentowane modele mają metalową obudowę w kolorze czarnym, wygodny uchwyt do przenoszenia, a część została wyposażona także w kółka. Są one mobilnymi i wszechstronnymi urządzeniami.


Dogrzewanie pomieszczeń piecykiem gazowym


Grzejniki gazowe służą raczej do dogrzewania pomieszczeń, aniżeli do ogrzewania ich od podstaw. Są bardzo wydajne i trwałe, ale w pomieszczeniach zamkniętych nie powinny być stosowane w sposób ciągły. Ich użycie wymaga dobrej wentylacji i/lub ciągłego wietrzenia. Elementem grzejnym w piecykach gazowych jest panel ceramiczny, który ulega nagrzaniu na skutek spalania gazu. Panel wytwarza promieniowanie, które powoduje wzrost temperatury na powierzchniach ciał stałych znajdujących się w pobliżu piecyka. Grzejnika nie wolno zasłaniać firanami, serwetkami ani żadnymi meblami, gdyż wówczas ciepło nie będzie mogło promieniować do pomieszczenia. Urządzenia są bezpieczne – w przypadku przerwania procesu spalania, dopływ gazu zostaje odcięty.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel