0,00 zł

Maty grzewcze pod panele (16)

Widok:

Ogrzewanie podłogowe pod panele


Podgrzewane panele to komfort, na który Cię stać. Jest to inwestycja w zdrowie, ciepłe mieszkanie i odpowiedni nastrój w domu. Instalacja maty grzewczej pod panelami to bardzo prosta sprawa. Podgrzewana podłoga to również oszczędność energii na poziomie ok. 12% rocznie. Dla człowieka bardziej korzystna jest wyższa temperatura przy podłodze, niż na poziomie głowy. Wtedy odczuwany jest komfort cieplny, który wpływa na dobre samopoczucie. Oferujemy również maty grzejne pod płytki oraz kompletne zestawy ogrzewania podłogowego.


Ogrzewanie podłogowe w salonie


Ogrzewanie podłogowe w salonie ma spore zalety. Salon najczęściej jest największym pomieszczeniem w mieszkaniu, a podgrzewane panele równomiernie oddają ciepło na całej swojej powierzchni. Kolejnym plusem jest estetyka wnętrza. Cała instalacja ukryta jest pod podłogą, co daje możliwość ciekawszej aranżacji.


Maty grzewcze Warmtec


Maty grzewcze pod panele firmy Warmtec to najlepszy wybór. Są wydajne i super-cienkie. Grubość maty pod panele to zaledwie 2mm. Wszystkie maty Warmtec mają aż 10 lat gwarancji.

pixel