0,00 zł

Piecyki naftowe (20)

Widok:

Piecyk naftowy a bezpieczeństwo


Piecyki naftowe to wydajne urządzenia służące do ogrzewania pomieszczeń. Niektóre modele pełnią również funkcję estetyczną, podobnie jak spotykane w domach kominki. Piecyki szybko się nagrzewają i tworzą przyjemną atmosferę. Czy piecyki naftowe są bezpieczne? Tak, profesjonalne piecyki naftowe są bardzo bezpieczne - zastosowana w nich technologia dba o to, aby można było z nich korzystać w każdych warunkach. Warto w tym celu wybrać piecyki pochodzące od znanych producentów.


Piecyki na naftę knotowe i elektroniczne


Piecyki na nafte można podzielić na dwie kategorie: tradycyjne piecyki naftowe knotowe oraz piecyki naftowe elektroniczne z palnikiem działającym na zasadzie wytrysku paliwa. Sposób rozpalania jest zatem różny, ale w czasie użytkowania piecyki zużywają podobne ilości paliwa, jakim jest nafta oczyszczona. Zarówno jedne, jak i drugie doskonale nadają się do stosowania w sezonie zimowym.


Piecyki naftowe Zibro


W naszej ofercie znajdują się piecyki naftowe knotowe i elektroniczne od sprawdzonych producentów, takich jak: ZIBRO, CORONA, INVERTER, KERO, Qlima, RUBY, Tayosan, Tectro. Piecyki naftowe Zibro to urządzenia wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas piecyki knotowe i piecyki elektroniczne posiadają solidną, metalową obudowę, a wiele modeli zostało wyposażonych również w wygodną rączkę do przenoszenia urządzenia. Klienci mogą wybierać spośród piecyków zabudowanych, jak i takich, w których istnieje możliwość śledzenia procesu spalania.


Piecyk naftowy do namiotu


Najlepszym sposobem na ogrzanie się w namiocie podczas chłodnych nocy są piecyki naftowe z knotem. Iskrę podpalającą knot generujemy za pomocą napięcia z baterii, dzięki czemu nie potrzebujemy doprowadzenia prądu. Może się to okazać niebywałą zaletą jako ogrzewanie namiotu turystycznego, przyczepy kempingowej czy okresowego dogrzewania na działce, gdzie nie ma dostępu do prądu.

pixel