0,00 zł

Ozonatory powietrza (32)

Widok:

Ozonatory powietrza


Ozonatory to urządzenia, które umożliwiają wytwarzanie ozonu. Ozon ma właściwości odmienne do tlenu, zatem jego nadmierna ilość zdecydowanie nie jest dla człowieka korzystna. Gaz ten jest jednak doskonałym utleniaczem, dlatego świetnie sprawdza się jako środek odkażający. Pomaga oczyszczać powietrze z pleśni, grzybów i bakterii. Ozonatory umożliwiają wytwarzanie ozonu w warunkach domowych, a tym samym znacznie poprawiają jakość powietrza.


Ozonatory powietrza Trotec


Zalety oferowanych przez nas ozonatorów marki Trotec docenią osoby, które cierpią z powodu alergii, ale także wszyscy ci, którzy chcą oddychać powietrzem wolnym od zanieczyszczeń i przykrych zapachów. Przebywanie w ozonowanych pomieszczeniach poprawia działanie układu odpornościowego i krwionośnego, ułatwia pozbywanie się z organizmu toksyn oraz zmniejsza ryzyko chorób układu oddechowego. Pamiętajmy jednak, że zbyt duże stężenie ozonu jest szkodliwe. Dlatego też oferowane przez nas generatory ozonu równie szybko wytwarzają, jak i likwidują wysokie stężenie ozonu. Po zakończeniu pracy zostaje uruchomiona funkcja regeneracji tlenu. Po krótkim czasie przebywanie w oczyszczonym pomieszczeniu staje się całkowicie bezpieczne.


Ozonatory cena


Ceny ozonatorów są uzależnione od indywidualnych potrzeb. W zależności od wielkości powierzchni oczyszczanego pomieszczenia, niezbędny jest zakup odpowiedniego urządzenia. Z tego powodu, ozonatory i ich ceny wahają się od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel