0,00 zł
projekty-klimatyzacji-wentylacji


Profesjonalne projekty i dokumentacje

Oferujemy projekty oraz dokumentacje do wykonywania montażu klimatyzacji czy wentylacji. Dotyczy do wszystkich typów pomieszczeń - obsługujemy budynki przemysłowe, magazynowe, usługowe oraz mieszkalne. Nasze projekty klimatyzacji i wentylacji to gwarancja fachowości oraz rzetelności.


Co oferujemy?

  • Projekty klimatyzacji - zaczynając od prostych instalacji w mieszkaniach, domach czy biurach, poprzez bardziej rozbudowane systemy multi-split w sklepach, hotelach czy obiektach usługowych, kończąc na skomplikowanych i złożonych układach klimatyzacji przemysłowej, agregatach wody lodowej, systemach VRV oraz innych podobnych rozwiązaniach
  • Projekty układów wentylacji - w dużych budynkach komercyjnych, przemysłowych, użyteczności publicznej czy lokalach usługowych
  • Projekty rekuperacji - dla domków jednorodzinnych oraz innych obiektów
  • Projekty systemów ogrzewania - instalacje pomp ciepła w połączeniu z systemem ogrzewania podłogowego, fotowoltaiką czy klimakonwektorami

Obsługujemy Szczecin, Stargard, Goleniów, Świnoujście oraz wszystkie inne miejscowości w województwie zachodniopomorskim.Wizja lokalna, wykonanie projektu oraz wycena to usługi całkowicie darmowe.

Biuro obsługi klienta
Pn-pt: 8:00-16:00
Kontakt do specjalistów:

Przejdź do formularza kontaktowego

Fachowa obsługa od A do Z

Projekty są wykonywane od początku do końca, w zgodzie z ustaleniami z inwestorem. Na każdym etapie inwestycji, wszystkie działania są wykonywane z maksymalną dokładnością i starannością.


Warto dodać, że proponowane przez nas rozwiązania zapewniają niskie koszty eksploatacji oraz obsługi. Każdy z naszych inwestorów ma pewność ciągłości całego projektu, rozpoczynając od koncepcji technicznych, poprzez modernizacje już istniejących instalacji, aż po rzetelną dokumentację podwykonawczą i pomiary.

projekty-klimatyzacji

Dlaczego projekt jest istotny?

Prawidłowo wykonany projekt jest swoistym drogowskazem, na bazie którego prowadzone są dalsze prace. Pozwala on przede wszystkim dobrać odpowiednie urządzenia oraz elementy instalacji.


Po ocenie zapotrzebowania, na bazie projektu można dokonać montażu instalacji. Odpowiednio sporządzony projekt to podstawa przy inwestycji w rozbudowę lub przygotowanie nowej instalacji klimatyzacji, wentylacji czy systemu ogrzewania.


Warto podkreślić, że współpracujemy wyłącznie z projektantami branżowymi, którzy doskonale znają realia branży HVACR. Wszystkie dokumentacje oraz projekty montażu klimatyzacji oraz wentylacji są wykonywane w zgodzie z obowiązującymi przepisami oraz normami.

projekt-klimatyzacji-wentylacji

stawka-vat
Preferencyjna stawka VAT
Dla osób fizycznych oferujemy obniżoną stawkę VAT na zakup urządzenia wraz z usługą montażu
montaz-ikona
Fachowy montaż instalacji
Nasi doświadczeni monterzy w połączeniu z wysokiej jakości sprzętem to gwarancja fachowego montażu
montaz-ikona
Od projektu po montaż
Bazując na odpowiednio wykonanym projekcie klimatyzacji czy rekuperacji, dobieramy odpowiedni sprzęt i dokonujemy fachowego montażu
obszar-ikona
Obsługujemy Szczecin i okolice
Zachęcamy do kontaktu, aby ustalić wszelkie szczegóły - obsługujemy klientów ze Szczecina i innych miejscowości z regionu
wspolpraca-ikona

Stała współpraca z projektantami

W branży HVACR działamy od 2007 roku. Przez wiele lat współpracujemy z doświadczonymi projektantami.

Oferujemy wykonywanie projektów po uprzedniej konsultacji z klientem, aby wszelkie założenia precyzyjnie przekazać projektantom.

Obsługujemy klientów ze Szczecina oraz okolic. Specjalizujemy się w projektach klimatyzacji, wentylacji oraz systemów grzewczych.


pixel