0,00 zł

Oferta Wentsystem

Od 2007 roku nasza firma dynamicznie rozwija się na rynku. Wraz ze zdobytym doświadczeniem specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy produkty w naszej ofercie, tak aby spełniały wymagania najbardziej wymagających klientów.


Nasz katalog oferuje urządzenia wiodących producentów, dzięki temu klient może mieć pewność co do swojego wyboru i zakupu. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym dystrybuterm większości sprzedawanych marek, przez co zakupy na naszym sklepie są bezpieczne i komfortowe.

Strona Wentsystem

Główne marki w naszym sklepie

  • Master – światowy lider w produkcji urządzeń do ogrzewania, osuszania i wentylacji. Misją firmy jest tworzenie najlepszych warunków klimatycznych w środowisku pracy.
  • Samsung – klimatyzacja firmy jest wysokiej jakości produktem spełniającym najwyższe oczekiwania w zakresie zastosowania. Sama firma pragnie wzbogacać życie ludzi poprzez wprowadzanie innowacyjynch technologi inspirujących świat.
  • Daikin – wiodący producent wysokiej jakości produktów.Przewodzi w rozwoju technologii oszczędzających energię, jak również redukowania oddziaływania na środowisko.
  • Fral – światowy lider w dziedzinie rozwiązań przemysłowych z zakresu osuszania powietrza i obniżania poziomu wilgotności.
Loga producentów

Door to door

Oferta naszej firmy to nie tylko sprzedaż produktów. Zapewniamy naszym klientom pełną opiekę posprzedażową. Od pomocy w doborze urządzeń, przez sprzedaż po serwis urządzeń w trakcie eksploatacji urządzeń.

Dodatkowo dla wybranych produktów oferowanych w naszej ofercie oznaczonych znakiem "Door to Door" oferujemy całkowicie bezpłatny sposób realizacji naprawy gwarancyjnej. Wystarczy zgłosić nam usterkę urządzenia, a w ciągu doby na koszt serwisu zostanie wysłany kurier po odbiór sprzętu. Następnie wykwalifikowani serwisanci przystąpią do naprawy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi diagnostycznych i oryginalnych części zamiennych. Jeśli urządzenie pomyślnie przejdzie fazę testów, to sprawny i bezpiecznie spakowany sprzęt bezpłatnie odsyłamy przesyłką kurierską w dogodnym dla właściciela terminie.

Baner D2D
pixel