Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

Oferta Wentsystem

Od 2007 roku nasza firma dynamicznie rozwija się na rynku. Wraz ze zdobytym doświadczeniem specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy produkty w naszej ofercie, tak aby spełniały wymagania najbardziej wymagających klientów.


Nasz katalog oferuje urządzenia wiodących producentów, dzięki temu klient może mieć pewność co do swojego wyboru i zakupu. Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym dystrybuterm większości sprzedawanych marek, przez co zakupy na naszym sklepie są bezpieczne i komfortowe.

Strona Wentsystem

Główne marki w naszym sklepie

  • Master – światowy lider w produkcji urządzeń do ogrzewania, osuszania i wentylacji. Misją firmy jest tworzenie najlepszych warunków klimatycznych w środowisku pracy.
  • Samsung – klimatyzacja firmy jest wysokiej jakości produktem spełniającym najwyższe oczekiwania w zakresie zastosowania. Sama firma pragnie wzbogacać życie ludzi poprzez wprowadzanie innowacyjynch technologi inspirujących świat.
  • Daikin – wiodący producent wysokiej jakości produktów.Przewodzi w rozwoju technologii oszczędzających energię, jak również redukowania oddziaływania na środowisko.
  • Fral – światowy lider w dziedzinie rozwiązań przemysłowych z zakresu osuszania powietrza i obniżania poziomu wilgotności.
Loga producentów

Door to door

Oferta naszej firmy to nie tylko sprzedaż produktów. Zapewniamy naszym klientom pełną opiekę posprzedażową. Od pomocy w doborze urządzeń, przez sprzedaż po serwis urządzeń w trakcie eksploatacji urządzeń.

Dodatkowo dla wybranych produktów oferowanych w naszej ofercie oznaczonych znakiem "Door to Door" oferujemy całkowicie bezpłatny sposób realizacji naprawy gwarancyjnej. Wystarczy zgłosić nam usterkę urządzenia, a w ciągu doby na koszt serwisu zostanie wysłany kurier po odbiór sprzętu. Następnie wykwalifikowani serwisanci przystąpią do naprawy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi diagnostycznych i oryginalnych części zamiennych. Jeśli urządzenie pomyślnie przejdzie fazę testów, to sprawny i bezpiecznie spakowany sprzęt bezpłatnie odsyłamy przesyłką kurierską w dogodnym dla właściciela terminie.

Baner D2D
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel