0,00 zł

Maty grzejne (59)

Widok:

Zalety mat grzewczych


Matę grzejną można układać w dowolny sposób poprzez cięcie siatki i obracanie maty w odpowiednim kierunku. W miejscach, gdzie nie można ułożyć maty grzejnej - przewód maty można odłączyć od siatki lub ciąć siatkę na wąskie paski, tak aby umożliwić dowolny sposób układania przewodu. Wszystkie maty grzejne, które mamy w ofercie mają aż 10 lat gwarancji.


Maty grzewcze pod kafelki


W ofercie posiadamy maty grzewcze pod płytki. Jest to idealne rozwiązanie do kuchni, łazienki lub na korytarz. Można również za ich pomocą rozmrażać ganek. Terakota, kafle lub płytki nie tylko świetnie sie prezentują, ale również mają doskonałem właściwosci przeowdzenia cieplnego. Nagrzane kafle utrzymują ciepło przez bardzo długi czas.


Maty grzewcze pod panele


Warto się również zainteresować podgrzewaną podłogą w salonie, sypialni lub salonie. Z pomocą przychodzą maty grzewcze pod panele. Podgrzewana podłoga powoduje efekt ogrzewania od nóg do głowy. Podczas klasycznego ogrzewania pomieszczeń ciepłe powietrze kumuluje się u góry pomieszczenia, a w przypadku ogrzewania podłogowego ciepło można odczuć całym ciałem. W chłodne jesienne i ziomowe dni chodzenie po ciepłych panelach jest wspaniałym uczuciem.