0,00 zł

Piecyki naftowe elektroniczne (13)

Widok:

Piecyki naftowe elektroniczne


Piecyki naftowe elektroniczne wykorzystują znane i cenione od lat paliwo, jakim jest nafta oczyszczona. Nie posiadają jednak tradycyjnego knota – działają na zasadzie wtrysku paliwa. Piecyki elektroniczne różnią się od piecyków naftowych także wyglądem. Są zdecydowanie mocniej zabudowane i nie przypominają tradycyjnych kominków z widocznym paleniskiem.


Nowoczesne elektroniczne piecyki naftowe


Korzystanie z piecyka elektronicznego wymaga podłączenia go do prądu. W przeciwieństwie do piecyka naftowego knotowego, nie będzie działał w pomieszczeniach bez dostępu do sieci elektrycznej. Ma jednak wiele innych zalet, m.in. system elektronicznego sterowania, umożliwiający programowanie temperatury czy czasu pracy. Najnowocześniejsze modele samodzielnie dobierają moc grzewczą do warunków, jakie panują w pomieszczeniu.


Piecyki naftowe elektroniczne Zibro


Oferujemy urządzenia, które gwarantują szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła. Są to piecyki od sprawdzonych producentów, takich jak: INVERTER, KERO, Qlima, Tayosan i Zibro. Nasze urządzenia są bezpieczne, wydajne, ekonomiczne i czyste. Większość modeli posiada zdolność do samooczyszczania się komory palnika, co zapewnia bezawaryjną pracę. Piecyki naftowe Zibro posiadają zabezpieczenia przed dziećmi.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel