0,00 zł

Oczyszczacze powietrza profesjonalne (14)

Widok:

Oczyszczacze powietrza profesjonalne

Nasza oferta obejmuje również oczyszczacze profesjonalne do zadań specjalnych. Polecane są szczególnie do gabinetów lekarskich czy pomieszczeń o dużej powierzchni. Charakteryzuje je wydłużona żywotność filtrów, wyjątkowa wydajność, możliwość pracy w trybie ciągłym. Sprawdzają się idealnie w miejscach publicznych, gdzie mamy do czynienia z dużymi skupiskami ludzi.

Szerokie zastosowania profesjonalnych oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacze do użytku profesjonalnego wyposażone są w najwyższej jakości filtry. Usuwają z powietrza drobnoustroje na poziomie nawet 0,3 mikrona, chorobotwórcze bakterie, wirusy, sierść i łupież zwierzęcy, pyłki, kurz, roztocza, gazy, a nawet dym papierosowy. Jednocześnie wyróżniają się estetycznym wyglądem i niezwykle cichą pracą, dzięki czemu mogą być stosowane wszędzie, gdzie zachodzi taka potrzeba.

Oczyszczacze profesjonalne w naszej ofercie

Nasza oferta obejmuje profesjonalne oczyszczacze powietrza od znanych i cenionych producentów, takich jak: Blueair, Super Air, WOODS. Są to urządzenia bardzo wydajne, designerskie, przyjazne środowisku, zapewniające optymalną jakość powietrza w pomieszczeniu, a przy tym sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

pixel