0,00 zł
serwis-klimatyzacji-w-szczecinie

Serwis i naprawa klimatyzacji Szczecin

W dzisiejszych czasach klimatyzacja stała się nieodzownym elementem naszego życia, zwłaszcza podczas upalnych dni. Aby klimatyzator działał sprawnie i bezawaryjnie, konieczne jest regularne przeprowadzanie serwisu klimatyzacji oraz szybka naprawa klimatyzatorów w razie potrzeby.

Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzatorów oraz okresowe kontrole sprzętu. Nasi specjaliści kompleksowo ocenią stan techniczny jednostek, zdiagnozują ewentualną przyczynę awarii i dokonają naprawy.

Serwis i naprawę klimatyzacji wykonujemy zarówno dla pojedynczych klimatyzatorów w domach, biurach, jak i dla rozbudowanych układów w budynkach komercyjnych i przemysłowych. Skontaktuj się bezpośrednio lub wypełnij formularz kontaktowy.

Na jakim obszarze działamy?

 • Szczecin
 • Stargard
 • Goleniów
 • Gryfino
 • Świnoujście i inne miasta nadmorskie
 • pozostałe miejscowości w województwie zachodniopomorskim

Okresowe przeglądy klimatyzatorów w domu, biurze, lokalu komercyjnym. Zadbaj o swoje urządzenia.

Biuro obsługi klienta
Pn-pt: 8:00-16:00
Kontakt do specjalistów:

Przejdź do formularza kontaktowego

Serwis klimatyzacji split i multi-split

Klimatyzatory wymagają okresowych przeglądów. Podyktowane to jest nie tylko wymogami producentów, dla których niezbędne jest to do utrzymania gwarancji, ale także innymi względami, np. zdrowotnymi.


Serwisowanie klimatyzacji jest niezbędne między innymi dlatego, że na parowniku jednostki wewnętrznej, przez który przewiewane są duże ilości powietrza, osadzają się zanieczyszczenia takie jak kurz i pył, a także zarodniki grzybów, pyłki roślin, bakterie i wirusy obecne stale w powietrzu.

Cykliczny przegląd klimatyzatora pomaga w obniżeniu poboru prądu, pozbycia się „niechcianych gości” powodujących alergie i choroby, a także przedłużeniu żywotności urządzenia.

serwis-klimatyzacji-szczecin

Konserwacja, czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji Szczecin

W wilgotnym środowisku klimatyzatora – pomimo zastosowania coraz dokładniejszych i skuteczniejszych filtrów – grzyby i bakterie mogą rozpocząć proces wzrostu i namnażania się.

Typowym objawem jest nieprzyjemny zapach wydobywający się w trakcie pracy klimatyzatora. Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych umożliwia zapobieganie tym procesom.

Zanieczyszczone filtry i lamele parownika utrudniają dodatkowo przepływ powietrza, co skutkuje spadkiem wydajności urządzenia i może doprowadzić do jego uszkodzenia. Jednostka zewnętrzna także narażona jest na zanieczyszczenie.

serwisowanie klimatyzacji split

Naprawa klimatyzatorów Szczecin

Poza standardowym serwisem w skład naszej oferty wchodzi również naprawa klimatyzatorów. Nasi specjaliści dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zdiagnozują problem i przystąpią do usunięcia usterki.

Naprawiamy różnego rodzaju urządzenia, od pojedynczych klimatyzatorów do dużych układów:

 • klimatyzatory split w domu, biurze
 • klimatyzatory multi-split w lokalach usługowych i komercyjnych
 • klimatyzacja przemysłowa w dużych obiektach
 • klimatyzacja precyzyjna, np. do serwerowni

serwis jednostek zewnętrznych klimatyzacji

Dezynfekcja klimatyzacji Szczecin


Przy zwykłej usłudze serwisowej wykonujemy podstawowe czynności, które zapewniają prawidłowe działanie urządzeń. Podczas serwisu klimatyzacji skupiamy się na czyszczeniu klimatyzacji oraz jej odgrzybianiu. Oprócz tego, diagnozujemy również ogólny stan sprzętu oraz sprawdzamy ilość czynnika chłodniczego.


W związku ze sporym zagrożeniem przenoszenia bakterii i wirusów przez układy klimatyzacji, należy również zadbać o jej regularną dezynfekcję. W tym celu oferujemy rozszerzoną usługę przeglądu klimatyzacji, podczas której używamy specjalistycznych preparatów dezynfekujących.


Dezynfekcja klimatyzacji jest oferowana jako dodatkowa, osobno płatna usługa. Na życzenie klienta, dezynfekcja może być wykonywana razem z diagnozą jako kompletna usługa serwisowa, bądź też jako osobna usługa.


Serwis klimatyzacji - na czym polega?

Tylko regularny i kompletny serwis klimatyzacji zapewnia możliwość długotrwałej pracy. Na czym polega usługa serwisu klimatyzacji? Co wchodzi w jej zakres?

 • czyszczenie i dezynfekcja filtrów parownika,
 • czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja parownika i tacy ociekowej,
 • czyszczenie lameli skraplacza jednostki zewnętrznej,
 • pomiar skuteczności działania klimatyzatora (badanie temperatur parownika i powietrza),
 • sprawdzenie instalacji odpływowej skroplin,
 • sprawdzenie ilości czynnika chłodniczego oraz uzupełnienie jego ewentualnego niedoboru,
 • sprawdzenie instalacji elektrycznej i sterującej,
 • diagnostyka układu chłodniczego.
serwis-klimatyzacji-pracownik

Ile kosztuje serwis klimatyzacji?

Jeśli jesteś ciekawy jaka jest cena serwisu klimatyzacji w Szczecinie, podaj nam kilka istotnych informacji na temat swoich urządzeń.

 • serwis klimatyzacji ściennej typu spli - cena ustalana indywidualnie,
 • serwis klimatyzacji kasetonowej, podstropowej, przypodłogowej - cena ustalana indywidualnie.

Dla stałych klientów oferujemy rabaty. Zapraszamy do kontaktu - oferujemy wyceny online.

wycena montażu klimatyzacji

Jak często należy serwisować klimatyzację?

Bardzo często otrzymujemy pytanie - jak często serwisować klimatyzację? Wymagane przeglądy i serwis klimatyzacji należy wykonywać co najmniej dwa razy w ciągu roku.


Rekomendowane terminy przeglądu i serwisu klimatyzacji:

 • wiosną - przed sezonem letnim, w celu odpowiedniego przygotowania do chłodzenia,
 • jesienią - po sezonie letnim, w celu kontroli parametrów po intensywnej pracy, a także w celu przygotowania do sezonu zimowego (jeśli klimatyzacja stanowi również źródło ogrzewania)
serwis-klimatyzacji-w-domu

Dlaczego warto wykonywać serwis i przegląd klimatyzatorów?


Inwestując w regularny serwis klimatyzacji oraz szybką naprawę klimatyzatorów w razie awarii, gwarantujesz sobie:

 • Komfortowe warunki w pomieszczeniach - optymalną temperaturę przez cały rok oraz czyste i świeże powietrze
 • Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń - zminimalizowane ryzyko uszkodzenia i awarii sprzętu, nawet przy wieloletniej eksploatacji
 • Optymalne zużycie energii - kluczowe podczas wielogodzinnego korzystania, zarówno latem w trybie chłodzenia, jak i zimą w trybie ogrzewania
 • Przedłużenie żywotności klimatyzatorów - regularna konserwacja połączona z czyszczeniem, odgrzybianiem i dezynfekcją pozwala bez problemu korzystać ze sprzętu

Serwis i naprawa klimatyzacji ściennej - zaufaj profesjonalistom

Posiadamy certyfikat dla przedsiębiorców, który jest wymagany na podstawie “ustawy o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych”. Jest on zgodny także z dyrektywami i rozporządzeniami Unii Europejskiej.


Proponujemy również montaż klimatyzacji, który wykonuje nasz doświadczony zespół. Każdy z naszych monterów oraz serwisantów ma komplet dokumentów do wykonywania zawodu - uprawnienia F-gazowe, wszelkiego rodzaju uprawnienia elektryczne, energetyczne, gazowe w stopniach eksploatacji dozoru i pomiarów. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty i uprawnienia takie jak: SEP, świadectwa kwalifikacji obrotu czynnikami chłodniczymi oraz naprawy i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych. Mamy również stale odnawiane autoryzacje, upoważnienia i certyfikaty wystawione przez producentów urządzeń - klimatyzatory split, VRV, pompy ciepła, systemy wodne i wentylacyjne.


Doświadczenie, umiejętności i wiedza praktyczna umożliwia nam zdiagnozowanie usterki oraz jej naprawę. Inwestujemy w narzędzia do pracy dla naszego zespołu, a także w ciągły ich rozwój - nieustannie zdobywamy nowe uprawnienia i odnawiamy już istniejące, dzięki czemu daje nam to pozycję w ścisłej czołówce firm z branży.

uprawnienia dla serwisu klimatyzacji
stawka-vat
Stawka VAT tylko 8%
W przypadku zakupu przez konsumenta na użytek prywatny
serwis-ikona
Profesjonalny serwis klimatyzacji
Kompleksowy przegląd jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, dezynfekcja oraz kontrola parametrów pracy
ikona-serwis-klimatyzacji
Pewność i doświadczenie
Serwisem klimatyzacji zajmujemy się od wielu lat - zarówno w domach i lokalach usługowych, jak i w dużych obiektach przemysłowych i komercyjnych
serwis-szczecin
Serwis w Szczecinie i okolicach
Dojeżdżamy do naszych klientów na terenie Szczecina oraz innych miejscowości w regionie
gwarancja-serwis

Serwis klimatyzacji przedłuża gwarancję

Dzięki regularnemu serwisowi klimatyzacji, zapewniasz nie tylko wydłużoną żywotność swojego sprzętu. Pozwala to także zachować ważność gwarancji na ewentualne usterki. Bieżąca konserwacja, czyszczenie i dezynfekcja układów klimatyzacji jest niezwykle istotna, aby utrzymać jej prawidłowe funkcjonowanie.

Obsługujemy m.in. marki
logo-daikin logo-samsung logo-gree
ikona-doswiadczenie

Działamy od 17 lat! Oferujemy pewność i doświadczenie

Nasza firma oferuje niezawodne usługi w branży HVACR od 2007 roku, specjalizując się w montażu i serwisie klimatyzacji. Jesteśmy stabilną i doświadczoną firmą, która dumnie posiada wyspecjalizowaną kadrę handlowców, monterów i serwisantów.

Nasi pracownicy to prawdziwi eksperci, stale rozwijający swoje umiejętności poprzez zdobywanie nowych certyfikatów i uprawnień. Oferujemy bezpłatne wyceny online dla naszych usług i szeroką gamę produktów branżowych w naszym sklepie internetowym.

Jeśli szukasz stabilnej i profesjonalnej firmy w branży HVACR, to nasza 17-letnia obecność na rynku i nasze fachowe podejście do usług są idealnym wyborem dla Ciebie.Zapytaj o cenę - formularz kontaktowy


pixel