Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł
montaz-klimatyzacji-szczecin-baner

Części zamienne do klimatyzacji, osuszaczy, urządzeń grzewczych

Poszukujesz części zamiennej do urządzeń z branży HVAC? Oferujemy całą gamę akcesoriów oraz części do klimatyzatorów, wentylatorów, osuszaczy, nagrzewnic, grzejników oraz wielu innych podobnych urządzeń.

Na podstawie naszej wieloletniej współpracy z producentami oraz dostawcami jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Dużym atutem jest również krótki czas realizacji zamówienia, co jest bardzo ważne w nagłych przypadkach.

Bazujemy na oryginalnych częściach bezpośrednio od producentów. W uzasadnionych przypadkach (lub na Twoją prośbę) możemy również zaoferować pasujące zamienniki w bardziej ekonomicznych cenach.

Powiedz nam jakiej części szukasz. Znajdziemy ją dla Ciebie i przekażemy cenę oraz dostępność.

Jakie części zamienne oferujemy?

Proponujemy części zamienne do urządzeń najpopularniejszych marek w branży:


W przypadku braku nazwy firmy poszukiwanej części na wyżej wymienionej liście, zapraszamy do kontaktu. Chętnie postaramy się pomóc w doborze.

dobor-czesci

Jak złożyć zamówienie na części?

Wyślij maila na adres serwis@wentsystem.com.


Co ma znajdować się w mailu?


  • Opis i nazwa poszukiwanej części

  • Zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia (części modeli starszych mogą różnić się od nowszych modeli, dlatego zdjęcie tabliczki znamionowej jest tak ważnym elementem w odpowiednim doborze części!)

  • Zdjęcie urządzenia
czesci-zamienne-mail

Co to jest tabliczka znamionowa?

Niezbędne do otrzymania informacji o dostępności i cenie części zamiennej jest wysłanie zdjęcia tabliczki znamionowej, która znajduje się z boku lub tyłu urządzenia.


Bez zdjęcia tabliczki znamionowej odnalezienie elementu może wprowadzać w błąd lub być niemożliwe.Zamów części i zapytaj o cenę oraz dostępność: serwis@wentsystem.com

tabliczka-znamionowa
doswiadczenie-logo

Na rynku w branży HVAC od 2007 - wiedza i doświadczenie

Od 2007 roku dostarczamy profesjonalne rozwiązania w zakresie HVACR, specjalizując się w montażu i serwisie klimatyzacji. Priorytetem dla nas jest fachowość i doświadczenie.

Za pośrednictwem naszej zespołowej siły składającej się z wyspecjalizowanych handlowców, monterów i serwisantów, stale rozwijamy i pogłębiamy nasze umiejętności. Celem tego jest zdobywanie nowych uprawnień i certyfikatów, które potwierdzają naszą wiedzę i kompetencje.

Świadczymy usługi wyceny online związane z klimatyzacją, wentylacją oraz systemami grzewczymi. W naszym sklepie internetowym prezentujemy szeroki asortyment produktów z branży HVAC.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel