Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

Kurtyny powietrzne (59)

Widok:

Kurtyny powietrzne zimne


Kurtyny powietrzne zimne wytwarzają stabilną, bezkolizyjną zasłonę, która zapobiega niekorzystnym zmianom temperatury w pomieszczeniu. Zmiany te mogłoby wywołać powietrze dostające się z zewnątrz, np. przez otwarte drzwi. Kurtyna powietrzna nie pozwala na swobodny przepływ tego powietrza, zapobiega również dostawaniu się do pomieszczenia owadów i zanieczyszczeń gazowo-pyłowych.


Kurtyny powietrzne zimne od sprawdzonych producentów


W naszej ofercie znajdują się urządzenia od znanych i cenionych producentów, takich jak Sonniger i VTS. Nasza oferta jest bardzo szeroka – prezentujemy kurtyny powietrzne, które sprawdzą się w niewielkich pomieszczaniach, jak i sprzęt do zastosowań przemysłowych, m.in. pokaźnych magazynów czy hal produkcyjnych. Kurtyny powietrzne zimne, w zależności od rodzaju, mogą być montowane nad drzwiami bądź obok bram wjazdowych; w pionie lub w poziomie.


Cicha praca i wysoka wydajność


Jak sama nazwa wskazuje, w kurtynach powietrznych zimnych nie stosuje się nagrzewnic. Między innymi z tego powodu wyróżniają się lekkością formy oraz stabilizacją przepływu powietrza. Tym samym następuje obniżenie poziomu dźwięku emitowanego do otoczenia. Oferowane przez nas kurtyny są przy tym urządzeniami bardzo wydajnymi, pozwalającymi na znaczną redukcję kosztów ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń.