0,00 zł

Jonizatory powietrza (6)

Widok:

Jonizatory powietrza


Jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym spędzamy zasadniczą część dnia, powinna być doskonała. Niestety najczęściej nie jest nawet dobra. Nie dość, że w powietrzu unoszą się zanieczyszczenia z zewnątrz, takie jak pyłki, kurz, bakterie czy wirusy, to niepokojąca jest także ilość jonów dodatnich. Problem z nadmierną ilością jonów dodatnich i niepokojąco niską jonów ujemnych nasila się w pomieszczeniach biurowych, w których jesteśmy otoczeni sprzętem komputerowym i urządzeniami z tworzyw sztucznych. Z urządzeń elektronicznych intensywnie korzystamy także w domach, dlatego także tam powinniśmy stosować jonizatory powietrza.


Jony dodatnie i jony ujemne


Bilans ładunków elektrycznych w pomieszczeniach zamkniętych znacząco różni się od tego, jaki spotykamy „w naturze”. Znaczna ilość jonów dodatnich powoduje trudności z koncentracją i snem, bóle migrenowe, problemy z nadciśnieniem. Może przyczynić się do rozwoju infekcji górnych dróg oddechowych oraz astmy. Z kolei jony ujemne bardzo korzystnie wpływają na rozwój i samopoczucie człowieka. Jak zatem sprawić, by było ich więcej? 


Wysokiej jakości jonizatory samochodowe i biurowe


Jonizatory to urządzenia, które emitują jony ujemne. Ich emisja może odbywać się szybciej lub wolniej, ważne jest jednak, by nie przekraczać dopuszczalnych norm emisji ozonu. Oferowane przez nas urządzenia spełniają te wymogi. Oferujemy jonizatory powietrza, które sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, jak i pojazdach samochodowych, a także urządzenia przeznaczone do użytku w większych pomieszczeniach biurowych. W naszej ofercie możesz znaleźć jonizatory samochodowe oraz jonizatory biurowe od cenionych producentów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel