0,00 zł

KLIMATYZACJA SZCZECIN - MONTAŻ

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji w Szczecinie. Wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzacji zarówno pojedynczych jednostek, jak i dużych układów klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory ścienne, przemysłowe systemy VRV, VRF, DVM. Służymy pomocą przy często pojawiającym się pytaniu jak zamontować klimatyzację w bezpieczny i prawidłowy sposób. Montaż instalacji klimatyzacyjnych jest przez nas wykonywany dokładnie i sprawnie, aby można było cieszyć się komfortem termicznym w pomieszczeniu.

Montaż klimatyzacji Wentsystem

Klimatyzacja w Szczecinie Wentsystem to gwarancja fachowości i profesjonalizmu. Dokładamy starań, aby nasze usługi klimatyzacji cechowały się najwyższą jakością. Posiadamy doświadczoną kadrę monterów klimatyzacji. Nasi pracownicy są w posiadaniu wymaganych certyfikatów oraz innych uprawnień, które umożliwiają im wykonywanie montażu klimatyzacji. Firma Wentsystem daje Ci pewność, że klimatyzatory oraz urządzenia klimatyzacyjne są zamontowane w zgodzie z aktualnymi przepisami (polskimi oraz unijnymi). Warto również dodać, że aby uzyskać od producenta gwarancję na klimatyzatory, muszą one być zamontowane przez osoby z właściwymi pozwoleniami.

 

Montaż klimatyzacji dla firm

Obsługujemy podmioty prywatne, firmy i publiczne. Oferujemy montaż klimatyzacji w biurach, mieszkaniach, sklepach, centrach handlowych, magazynach, fabrykach. Klimatyzacja dla firm jest niezwykle istotna - warto zapewnić pracownikom optymalne warunki do wykonywania codziennych obowiązków. W miesiącach letnich klimatyzacja jest niezbędna do zagwarantowania komfortu pracy. Zaufało nam wiele instytucji, które kompleksowo obsługiwaliśmy w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji.

Jak wygląda montaż klimatyzacji?

- Wizja lokalna, dobór i dostawa klimatyzatorów,

- Przewierty przez ścianę do wykonania instalacji,

- Montaż jednostek zewnętrznych i wewnętrznych,

- Połączenie jednostek instalacją chłodniczą,

- Wykonanie odprowadzenia skroplin,

- Uruchomienie instalacji klimatyzacyjnej,

- Wyjaśnienie sposobu obsługi układu klimatyzacji.

Wycena i oferta montażu klimatyzacji

Przed montażem klimatyzacji dokonujemy wizji lokalnej w obiekcie, w którym montaż będzie się odbywał. Wizja lokalna, dobór urządzeń oraz wycena wraz z końcową ofertą to usługi, które wykonujemy bezpłatnie. Montaż klimatyzacji w Szczecinie to usługa, która umożliwia dla osób fizycznych zmniejszenie stawki VAT do 8%.

Klimatyzacja Szczecin - gwarancja 5 lat

Na montaż klimatyzacji na terenie Szczecina oferujemy nawet do 60 miesięcy gwarancji. Dla każdego klienta oferujemy korzystne warunki i możliwość indywidualnej negocjacji długości gwarancji. Montaż klimatyzacji to skomplikowana procedura, nad którą pracują nasi wykwalifikowani specjaliści. Jesteśmy pewni naszych rozwiązań, przez co dajemy Ci tak długi okres gwarancji. Proponujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naprawy wykonujemy również w siedzibie naszej firmy - możesz wysłać do nas swój sprzęt, a my go naprawimy i odeślemy do Ciebie.

Dojeżdżamy do naszych klientów nie tylko w Szczecinie, ale także w całym województwie zachodniopomorskim. Obsługujemy park przemysłowy w Goleniowie i park przemysłowy w Stargardzie, miejscowości nadmorskie, takie jak Świnoujście, Międzyzdroje, Rewal, Pobierowo, Mrzeżyno, Niechorze, Pogorzelica.

Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  instalacje@wentsystem.compixel