0,00 zł

OPIEKA SERWISOWA - KLIMATYZACJA I WENTYLACJA SZCZECIN

Zajmujemy się utrzymaniem obiektów i opieką serwisową nad obiektami w Szczecinie. W ramach naszych usług, opiekujemy się budynkami w zakresie klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania. Co nas wyróżnia? Obsługujemy naszych klientów kompleksowo. Rozpoczynając od pierwszego kontaktu, utrzymujemy stałą więź z naszymi partnerami. Posiadamy stałe grono naszych klientów, które od wielu lat współpracuje z nami, dzięki czemu utrzymują wysoką jakość swoich instalacji klimatyzacyjnych. Inwestujemy w sprzęt do badań i pomiarów, co pozwala nam na bieżąco monitorować stan powietrza. W naszym posiadaniu są cyfrowe manometry testo, kamery termowizyjne, anemometry, moduły diagnostyczne, a także urządzenia do badania wilgotności powietrza, stężenia dwutlenku węgla czy badania klimatu.

Serwis, naprawa, przeglądy - opieka serwisowa od A do Z

Klienci obsługiwani przez Wentsystem mają gwarancję, że nie pozostaną bez opieki serwisowej. Proponujemy nie tylko serwis klimatyzacji, serwis wentylacji czy nagrzewnic powietrza, ale również naprawy serwisowe. Co bardzo istotne, wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Świadczymy pewnego rodzaju pogotowie serwisowe - w każdym wypadku można do nas zadzwonić, a my pomożemy w rozwiązaniu problemu. Oprócz usług serwisowych i przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych, dostarczamy także wiedzę, dzięki czemu świadczymy także usługi doradztwa w zakresie doboru sprzętu do klimatyzacji oraz wentylacji.

 

Biura, sklepy, magazyny, hale - serwis i przeglądy w Szczecinie

Wśród naszych klientów są zarówno klienci indywidualni, jak i klienci firmowi. Obsługujemy obiekty użyteczności publicznej, takie jak centra handlowe, sklepy, supermarkety, obiekty firmowe - centra biurowe, magazyny, hale produkcyjne. Kompleksowo obsługujemy zarówno małe, jak i duże obiekty w Szczecinie. Montujemy i serwisujemy klimatyzację i wentylację w biurze, sklepie, na magazynie czy na hali produkcyjnej. Zapewniamy dojazd do naszych klientów na terenie Szczecina i okolic. Mamy bogate doświadczenie, dzięki czemu dobieramy rozwiązania odpowiadające charakterowi budynków, jakie obsługujemy.

Klimatyzacja w obiektach w Szczecinie - usługi

- Klimatyzacja komfortu: małe urządzenia i duże systemy VRV

- Klimatyzacja precyzyjna: duże urządzenia o wysokiej mocy

- Klimatyzacja szaf sterowniczych oraz nawilżanie powietrza

- Obsługa systemów i central wentylacyjnych - obsługa serwisowa

- Prowadzenie dokumentacji technicznej zgodnie z przepisami F-gazowymi, system CRO

 

Stale obsługujemy i podejmujemy nowe współprace z obiektami w Szczecinie i innych miastach w województwie zachodniopomorskim: Stargard, Goleniów, Świnoujście, Międzyzdroje oraz inne miejscowości nad morzem: Pobierowo, Rewal, Niechorze, Pogorzelica.

Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  instalacje@wentsystem.compixel