Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

Powietrzne pompy ciepła - montaż Szczecin

Powietrzna pompa ciepła wykorzystuje energię z powietrza znajdującego się na zewnątrz budynku. Dzięki tej energii, pompa ciepła ogrzewa budynki. Powietrzne pompy ciepła służą do ogrzewania lub chłodzenia budynków, a także do ogrzewania wody użytkowej. Profesjonalne pompy ciepła powietrze-woda doskonale sprawdzają się przy ogrzewaniu domów jednorodzinnych, hoteli, biurowców czy sklepów. Powietrzne pompy ciepła w Szczecinie - oferujemy usługi doradztwa oraz montażu pomp ciepła. Posiadamy nowoczesne rozwiązania o wysokiej wydajności.

Montaż pomp ciepła w Szczecinie

Pompy ciepła mogą być używane przez cały rok. W sezonie jesienno-zimowym ogrzewają budynki, a w cieplejsze dni służą jako klimatyzacja. Nowoczesne powietrzne pompy ciepła są zasilane głównie ze źródeł zewnętrznych, przez co ich utrzymanie nie generuje wysokich kosztów. Oferujemy montaż pomp ciepła Daikin Altherma - są to najlepsze jakościowo instalacje na rynku. Powietrzne pompy ciepła Daikin działają bez problemów w temperaturze do -25°C, a do temperatury -15°C zachowują aż 80% wydajności nominalnej.

 

Ile kosztuje montaż powietrznej pompy ciepła?

Montaż powietrznych pomp ciepła to inwestycja, która nie tylko poprawia komfort termiczny w budynku, ale również nie niesie za sobą wysokich kosztów. Firma Wentsystem oferuje Ci darmowe usługi przed montażem pompy ciepła:

- Wizja lokalna,

- Dobór urządzeń,

- Wycena,

- Oferta dla klienta.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje montaż pompy ciepła, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Przygotujemy dla Ciebie wycenę i przedstawimy ofertę dla Twojego domu, biura czy hotelu. Wycenę przygotowujemy rzetelnie i szybko, abyś mógł się z nią zapoznać i przedstawić swoje uwagi. W ofercie zaproponujemy Ci również dobór urządzeń. Całkowity koszt montażu powietrznej pompy ciepła jest uzależniony od wybranego sprzętu, typu obiektu oraz przewidzianych prac.

 


Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  instalacje@wentsystem.com



pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel