0,00 zł

REKUPERACJA W SZCZECINIE - MONTAŻ

Oferujemy profesjonalny montaż rekuperacji w domach jednorodzinnych. Rekuperacja to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Montażu rekuperacji dokonujemy w Szczecinie oraz w innych miejscowościach w regionie. Przed montażem instalacji rekuperacyjnych tworzony jest projekt, według którego wykonywane są wszelkie prace. Systemy rekuperacji są stosowane dla nowych domów w Szczecinie oraz dla istniejących już budynków. UWAGA: Wizja lokalna na miejscu, dobór niezbędnych urządzeń, wykonanie wyceny i przedstawienie oferty to czynności, które wykonujemy bezpłatnie.

Fachowy montaż rekuperacji Szczecin

Wentsystem oferuje fachowy montaż rekuperacji i wentylacji mechanicznej - prace montażowe są prowadzone przez doświadczone osoby z wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami. Najważniejszym elementem są rekuperatory - warto wybrać urządzenie o odpowiednich parametrach, gwarantujących właściwą wydajność. Wraz z usługą montażu, gwarantujemy także wybór najlepszego rekuperatora oraz innych elementów instalacji, dzięki którym całość będzie funkcjonować prawidłowo i skutecznie. Warto również nadmienić, że montaż instalacji rekuperacyjnych jest wykonywany zgodnie z dyrektywą ERP i innymi przepisami.

 

Rekuperacja - korzyści, jak działa?

Jeśli chcesz wiedzieć jak działa rekuperacja, a także jakie są korzyści z jej posiadania, to z przyjemnością odpowiemy na te pytania. Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej. Rekuperator to urządzenie, które odzyskuje ciepło z wyciąganego powietrza, a następnie ogrzewa tym ciepłem świeże, nawiewane powietrze. Dzięki rekuperacji, zanieczyszczone powietrze zostaje usunięte z pomieszczenia. Pozwala Ci to cieszyć się i oddychać świeżym powietrzem, co jest bardzo korzystne dla Twojego zdrowia. Jeżeli stosujesz rekuperację, to nie musisz otwierać okien, żeby w Twoim domu zawsze było czyste powietrze. Instalacja rekuperacyjna jest tania w użytkowaniu, pobiera niewielką ilość energii. Dzięki rekuperacji masz również niższe koszty ogrzewania.

 


 Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  instalacje@wentsystem.com

pixel