Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

KLIMATYZACJA SZCZECIN - SERWIS

Klimatyzatory i wszelkie urządzenia klimatyzacyjne wymagają regularnych przeglądów serwisowych. Daje to gwarancję skuteczności w działaniu klimatyzacji. Oprócz tego, regularne serwisowanie klimatyzacji jest wymagane przez producentów sprzętu. Firma Wentsystem oferuje serwis klimatyzacji w Szczecinie. Obsługujemy lokale usługowe, sklepy, biura, mieszkania oraz wszelkie inne obiekty, w których zainstalowana jest klimatyzacja.

Profesjonalne serwisowanie klimatyzacji Szczecin

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług serwisu klimatyzacji. Posiadamy rozległą wiedzę na temat klimatyzatorów. Serwisujemy zarówno pojedyncze jednostki, takie jak klimatyzatory ścienne i klimatyzatory przenośne, jak i klimatyzatory split, klimatyzatory multisplit, a także przemysłowe systemy i układy klimatyzacji. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, którzy od wielu lat specjalizują się w serwisie klimatyzacji. Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak często serwisować klimatyzację, to z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Do serwisu w Szczecinie przyjmujemy nie tylko klimatyzatory zakupione w naszym sklepie. Co ważne, zajmujemy się również naprawą i serwisem klimatyzacji, które zostały przez Państwa zakupione w innych miejscach. Oferujemy serwis gwarancyjny w Szczecinie, dzięki któremu będzie można nie tylko cieszyć się dobrym stanem technicznym urządzeń, ale również mieć pewność, że gwarancja nie przepadnie. Oprócz serwisu gwarancyjnego, podejmujemy się również napraw pogwarancyjnych.

Serwis stacjonarny w Szczecinie

Dajemy Ci możliwość wysłania urządzeń klimatyzacyjnych, klimatyzatorów do siedziby naszej firmy w Szczecinie. Za pomocą firm kurierskich wysyłasz do nas urządzenie, a my naprawiamy i serwisujemy je w naszym serwisie stacjonarnym. Następnie przesyłamy naprawione klimatyzatory do siebie. Serwisowi podlegają urządzenia klimatyzacyjne przeznaczone do montażu stałego oraz klimatyzatory przenośne - klimatyzatory split i multisplit oraz przemysłowe systemy klimatyzacji. Przygotowaliśmy regulamin napraw serwisowych, który jest opublikowany na naszej stronie. Serwisujemy urządzenia w naszym serwisie stacjonarnym, a także dojeżdżamy do klientów w Szczecinie i w innych miastach w regionie: Goleniów, Stargard, Świnoujście, Gryfino i miasta nadmorskie: Międzyzdroje, Pobierowo, Niechorze, Rewal, Pogorzelica.

 


 Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  serwis@wentsystem.compixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel