Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

MONTAŻ WENTYLACJI W SZCZECINIE

Oferowana przez nas usługa montażu wentylacji jest wykonywana sprawnie i fachowo. Naszym największym atutem są ludzie. Posiadamy doskonałych fachowców, którzy mają szeroką wiedzę i duże doświadczenie w montażu układów wentylacyjnych oraz pojedynczych wentylatorów. Oprócz samej wiedzy, nasi monterzy posiadają niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Warto również zaznaczyć, że urządzenia, które oferujemy, jak również montowane instalacje są zgodne z prawem polskim oraz unijną dyrektywą ERP - określa ona wymogi odnośnie systemów wentylacyjnych, np. minimalną sprawność odzysku ciepła czy też maksymalną moc jednostkową.

Montaż układów wentylacyjnych Szczecin

Układy wentylacyjne montujemy w Szczecinie oraz na całym terenie województwa zachodniopomorskiego - w Goleniowie, Stargardzie, Świnoujściu i nad morzem. Wentylacja jest przez nas montowana w halach magazynowych, fabrykach, jak również w domkach jednorodzinnych. W dużych budynkach instalujemy układy przemysłowe i gastronomiczne, natomiast w domach systemy rekuperacyjne. Przed montażem wentylacji dokonujemy analizy potrzebnego sprzętu i przystępujemy do sporządzenia wyceny wraz z ofertą, które przedstawiamy klientom.

 

Jak zamontować wentylację?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zamontować wentylację zgodnie z przepisami oraz w bezpieczny sposób, to służymy swoją pomocą. Wszelkie instalacje wentylacyjne oraz układy wentylacyjne, które montujemy w Szczecinie i innych miastach, są zgodne z przepisami bezpieczeństwa oraz innymi wymaganiami. Oprócz samego montażu wentylacji, pomagamy naszym klientom nie tylko na tym etapie. Oferujemy także serwis wentylacji oraz przeglądy wentylacji oraz pojedynczych wentylatorów.

 


 Zapraszamy do kontaktu:

Infolinia:  91 887 55 18 lub 517 769 332 

email:  biuro@wentsystem.com

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel