Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

Klimatyzatory przenośne FRAL (23)

Włoska marka FRAL jest jednym ze światowych liderów w branży klimatyzacyjnej, co zawdzięcza ponad 25-letniemu doświadczeniu na rynku. Klimatyzatory przenośne firmy FRAL charakteryzują się zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych oraz eleganckim, nowoczesnym designem. Marka specjalizuje się w produkcji klimatyzatorów profesjonalnych i przemysłowych.

W trosce o zaspokojenie indywidualnych potrzeb Klientów, firma FRAL opracowała 4 typy modeli klimatyzatorów. Charakteryzuje je duża elastyczność w kwestii lokalizacji (m.in. dzięki wyposażeniu w postaci kółek), 3-stopniowa regulacja prędkości oraz możliwość pracy nie tylko w trybie chłodzenia, ale również ogrzewania czy redukcji wilgotności. Klimatyzatory domowe FRAL mają również możliwość pracy poza pomieszczeniami zamkniętymi. Klimatyzatory przenośne FRAL wyposażane są również w mechanizm ograniczania hałasu. To urządzenia w pełni zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Klimatyzatory domowe Fral


Profesjonalne klimatyzatory przenośne włoskiej marki Fral służą do wydajnego chłodzenia pomieszczeń. Urządzenia te idealnie nadają się do użycia w mieszkaniach, biurach, sklepach, lokalach usługowych, urzędach czy szkołach. Klimatyzatory domowe Fral to wysokiej jakości sprzęt produkowany z dbałością o szczegóły. Spośród oferty można wyróżnić klimatyzatory balkonowe Fral, które można ustawić na balkonie lub tarasie. Oferujemy wiele modeli klimatyzatorów przenośnych Fral, takich jak popularny i ceniony Fral FSC 14.1 czy Fral Super Cool 14.1 SC. Proponujemy nowoczesne klimatyzatory, które są bardzo ciche i wydajne.


Klimatyzatory przenośne Fral z uszczelnieniem


Aby klimatyzator domowy mógł działać prawidłowo, niezbędne jest odprowadzenie ciepłego powietrza na zewnątrz. Odbywa się to za pomocą rury wyrzutowej, którą najczęściej montuje się w jednym z okien. Do prawidłowego montażu są przeznaczone uszczelnienia do okien Airlock, które minimalizują przepływ powietrza w pomieszczeniu. Oferujemy specjalnie dostosowane uszczelki do klimatyzatorów, dzięki którym urządzenie działa z optymalną wydajnością. Klimatyzatory domowe Fral z uszczelnieniem świetnie nadają się do mieszkania, biura czy lokalu użytkowego.

Widok:
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel