0,00 zł
instalacje-dla-domow-jednorodzinnych-hvac

Instalacje dla domków jednorodzinnych - klimatyzacja, rekuperacja, pompy ciepła

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe i montażowe dla gospodarstw domowych. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu zdobyta przez nas wiedza umożliwia nam kompleksową obsługę gospodarstw domowych oraz domków jednorodzinnych.

Co oferujemy?

  • Klimatyzacja - dobór, montaż i serwis
  • Rekuperacja - dobór, montaż i serwis
  • Pompy ciepła - dobor, montaż i serwis

Wszystkie prace montażowe oraz serwisowe są przez nas wykonywane przy zachowaniu wszystkich niezbędnych przepisów. Dodatkowym atutem jest to, że wszyscy nasi monterzy oraz serwisanci posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia do wykonywania zawodu.


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat wyceny czy innych szczegółowych informacji, to zapraszamy do kontaktu. Możesz wypełnić również formularz kontaktowy. Nasz obszar działania to Szczecin, Goleniów, Stargard, Świnoujście, Kołobrzeg oraz inne miejscowości w województwie zachodniopomorskim.

Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Biuro obsługi klienta
Pn-pt: 8:00-16:00
Kontakt do specjalistów:

Przejdź do formularza kontaktowego

Klimatyzacja do domków jednorodzinnych

Zależy Ci na komfortowej temperaturze przez cały rok? Oferujemy profesjonalne usługi doboru, montażu i serwisu klimatyzacji domowej.


Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań topowych producentów, takich jak Daikin, Samsung, Gree czy Rotenso. Montażu i serwisu dokonujemy ściśle w porozumieniu z inwestorem. Dbamy, aby odbyło się to sprawnie, ale również z poszanowaniem czystości.

klimatyzacja-domowa

Rekuperacja do domków jednorodzinnych

Montaż rekuperacji pozwala na zachowanie komfortowych warunków w domu. Pomożemy w przygotowaniu odpowiedniego projektu instalacji.


Dobierzemy odpowiedni rekuperator oraz wszystkie inne elementy niezbędne do prawidłowego montażu. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, aby instalacja służyła sprawnie przez wiele lat.


Rekuperacja pozwoli Ci zaoszczędzić sporo energii, zachować czyste i świeże powietrze w całym domu i skutecznie chronić się przed hałasem z zewnątrz.

rekuperacja-dom

Pompy ciepła do domków jednorodzinnych

Postaw na nowoczesne i energooszczędne źródło ogrzewania dla swojego domu. Doborem i montażem pomp ciepła zajmujemy się od wielu lat i dostarczamy sprawdzone rozwiązania od topowch producentów.


Skorzystaj z dofinansowania do zakupu pomp ciepła. Przeprowadzimy Cię przez cały proces i pomożemy w formalnościach. Możesz również skorzystać z oferty kredytowej lub leasingowej.


Kładziemy duży nacisk na odpowiedni dobór urządzenia. Bierzemy pod uwagę m. in. wielkość budynku, klasę izolacji i okien, typ instalacji grzewczej, liczbę mieszkańców oraz planowane przez zamawiającego przebudowy. Po zamontowaniu sprzętu otrzymasz wieloletnią gwarancję.

pompa-ciepla-dom

Preferencyjna stawka VAT 8%

W przypadku ofert dla domków jednorodzinnych można skorzystać z preferencyjnej stawki podatku VAT.


Jest to możliwe zarówno przy montażu klimatyzacji, jak i pomp ciepła czy rekuperacji.


Dotyczy to zakupu urządzenia wraz z usługą montażu na użytek prywatny.

klimatyzacja-dom
Stawka VAT tylko 8%
Dla osób fizycznych dokonujących zakupu urządzenia wraz z usługą montażu do mieszkania bądź domu prywatnego
Montaż wykonany fachowo i dokładnie
Montaż klimatyzacji czy systemów grzewczych wykonujemy z dbałością o wszelkie szczegóły. Stawiamy na doświadczoną ekipę monterów.
Świadczymy kompleksowe usługi
Dobieramy urządzenia, przedstawiamy konkretną wycenę, dostarczamy i montujemy klimatyzację, rekuperację czy pompy ciepła
Nasz obszar działania
Ofertę kierujemy do klientów ze Szczecina oraz innych miejscowości województwa zachodniopomorskiego. Zadzwoń lub napisz!

Do 5 lat gwarancji!

Nasza firma oferuje wyjątkowe 60-miesięczną gwarancje na swoje usługi, co stanowi rzadko spotykane rozwiązanie w branży. Nasze wsparcie dla naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego zapewniamy indywidualne negocjacje dotyczące gwarancji i świadczymy fachowe porady, profesjonalny montaż oraz opiekę serwisową. Jako autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wielu marek, nasze usługi są objęte pełnym wsparciem posprzedażowym, dając naszym klientom pewność bezpieczeństwa ich inwestycji.

Obsługujemy m.in. marki
logo-daikin logo-samsung logo-gree

17 lat doświadczenia

Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w branży, oferujemy kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Naszą mocną stroną jest silna ekipa pracowników, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje. Montażu dokonuja zawsze doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy.

Dla usług związanych z montażem klimatyzacji, rekuperacji czy pomp ciepła, oferujemy szybkie wyceny online. Dbamy o prawidłowy kontakt z klientem w celu stabilnej współpracy.Zapytaj o cenę - formularz kontaktowy


pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel