0,00 zł

Klimatyzatory przenośne Climative - recenzja, opinie

2021-11-23
Klimatyzatory przenośne Climative - recenzja, opinie

Climative to uznana marka na rynku klimatyzatorów przenośnych. Sygnowane nią urządzenia to nowoczesne jednostki wyróżniające się szeregiem niezwykle istotnych zalet. Zauważalne są również liczne pozytywne recenzje klientów, które można odnaleźć na stronach internetowych sklepów oraz serwisów sprzedażowych. W poniższym tekście przedstawiono najważniejsze atuty klimatyzatorów marki Climative. Zaprezentowano w nim również jakie korzyści uzyskuje z tego tytułu klient i jaką przewagę mają te urządzenia nad podobnymi dostępnymi na rynku. Zawarto także krótkie opisy i recenzje najnowszych modeli klimatyzatorów przenośnych Climative.Klimatyzatory przenośne Climative - co je wyróżnia?


Wszystkie klimatyzatory Climative mają uniwersalne cechy, które stanowią o ich wysokiej jakości i wartości użytkowej dla klientów. Najważniejsze zalety, które warto wyróżnić, to:

  • Szybkie i równomierne chłodzenie - wysoka moc i przepływ powietrza. Klimatyzatory pozwalają w krótkim czasie obniżyć temperaturę o kilka stopni.

  • Komfortowe sterowanie - pilot lub aplikacja mobilna w telefonie. Możliwość kontrolowania temperatury z dowolnego miejsca - w domu, w pracy, w podróży.

  • Uszczelka okienna w zestawie gratis. Doskonałe uzupełnienie klimatyzatora pozwalające zatrzymać napływ ciepłego powietrza z zewnątrz.

  • Nowoczesny design i solidna konstrukcja. Przemyślana konstrukcja i estetyczna obudowa połączona z trwałością i wytrzymałością.

  • Niski poziom hałasu. Nowoczesna sprężarka i ekologiczny czynnik chłodniczy R290 sprawiają, że klimatyzator pracuje znacznie ciszej.

  • Wiele funkcji w jednym urządzeniu. Chłodzenie, osuszanie i wentylacja. Całoroczna kontrola powietrza w domu oraz miejscu pracy.

  • Wysoka jakość potwierdzona licznymi opiniami klientów. Wiele pozytywnych recenzji ze sklepów internetowych i serwisów sprzedażowych.

Zobacz ranking klimatyzatorów przenośnych


Komfortowa kontrola temperatury


Prawdziwa gratka dla fanów rozwiązań Smart Home. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, pracą klimatyzatorów można sterować przez aplikację mobilną. Niezależnie od tego gdzie się znajdujemy - w drodze do domu, w pracy czy na spotkaniu. W aplikacji można nie tylko zmienić temperaturę, ale również zaprogramować pracę czy po prostu wyłączyć urządzenie. Na bieżąco masz pełne informacje o wprowadzonych zmianach i aktualnych parametrach pracy urządzenia. Jest to najwygodniejszy sposób kontrolowania pracy klimatyzatora obecnie dostępny na rynku. Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play lub App Store. Prosty interfejs ułatwia sterowanie klimatyzatorem. Klimatyzatory przenośne Climative mogą być sterowane również tradycyjnie - za pomocą zwykłego pilota lub przycisków na obudowie.
Wielu klientów obawia się hałasu generowanego przez klimatyzatory przenośne. W tym celu w urządzeniach marki Climative wykorzystano nowoczesny typ sprężarki. W połączeniu z zastosowaniem propanu jako czynnika chłodniczego, pozwoliło to uzyskać stosunkowo niski poziom głośności. W odróżnieniu od innych marek dostępnych na rynku, klimatyzatory Climative nie generują męczącego dźwięku. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulacji prędkości wentylatora, co jeszcze bardziej zmniejsza poziom hałasu.
Wszystkie urządzenia do pracy wykorzystują czynnik chłodniczy R290. Powoduje on nie tylko bardziej dyskretną pracę klimatyzatora, ale również jest rozwiązaniem ekologicznym. Zachowuje również zgodność z wszelkimi normami i przepisami. Dzięki zamknięciu go w hermetycznym układzie, nie trzeba go uzupełniać (dobijać).
Climative AC-26S yang

Strażnik dobrego powietrza przez cały rok


Skuteczna kontrola wilgotności. Wszystkie klimatyzatory Climative to jednocześnie bardzo wydajne osuszacze powietrza. Osiągane przez nich parametry przekraczają możliwości tradycyjnych osuszaczy. Sprawia to, że doskonale sprawdzą się do kontroli wilgotności w domu, biurze czy lokalu usługowym. Powietrze o odpowiedniej wilgotności (między 40 a 60%) ma korzystny wpływ na zdrowie. Osuszanie powietrza umożliwia również poradzenie sobie z problemem zaparowanych okien.
Prawidłowa cyrkulacja powietrza. Zastosowana funkcja wentylacji gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza w pomieszczeniu. Wysokiej jakości wentylator dba również o prawidłowy rozkład powietrza, co wspomaga proces chłodzenia i gwarantuje jego równomierność. Regulacja prędkości pozwala dostosować moc wentylatora.

Klimatyzatory przenośne Climative - wideo


Pokaż więcej wpisów z Listopad  2021

Nowości

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yin Black Mat WiFi

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yin Black Mat WiFi
1 149,00 zł
934,15 zł netto
Bestseller

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yang White Mat

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yang White Mat
1 099,00 zł
893,50 zł netto
Bestseller

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S ICY WiFi

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC26-S ICY WiFi
1 099,00 zł
893,50 zł netto

Klimatyzator przenośny Climative AC29-S DUO WiFi

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC29-S DUO WiFi
1 249,00 zł
1 015,45 zł netto
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel