0,00 zł

Blog

Nagrzewnice elektryczne i promienniki podczerwieni
Utrzymanie właściwego tempa robót budowlanych w zimie stanowi duże wyzwanie, głównie ze względu na niskie temperatury. Skutecznym rozwiązaniem są nagrzewnice elektryczne i promienniki, które nie tylko ogrzewają pomieszczenia i ekipy remontowe, ale także wspomagają osuszanie oraz przyspieszają wiele procesów technologicznych.
Czytaj więcej
MASTER DH 44 – skuteczne osuszanie
Profesjonalny osuszacz MASTER DH 44 skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z budynków, przyspiesza ich osuszanie, a także wspomaga wiele procesów technologicznych. Wykorzystywany jest podczas prac budowlanych, w halach przemysłowych i produkcyjnych, warsztatach lub w magazynach. Jego wydajność 41l/24 h pozwala na skuteczne osuszanie pomieszczeń o kubaturze do 615 m3.
Czytaj więcej
Tanie ogrzewanie mobilne – nagrzewnica gazowa MASTER BLP 33
Przenośne nagrzewnice gazowe są często stosowane ze względu na niskie koszty eksploatacji. Zużycie paliwa w przypadku nagrzewnicy MASTER BLP 33 o mocy 18-33 kW wynosi zaledwie 2,4 kg/h. Dzięki temu jest ona chętnie wykorzystywana do ogrzewania mniejszych pomieszczeń. BLP 33 M z manualnym zapłonem została wyposażona w pokrętło umożliwiające płynną regulację mocy grzania oraz kontrolę zużycia gazu.
Czytaj więcej
Nagrzewnica elektryczna Master B 15
Nagrzewnica elektryczna Master B 15 EPB o regulowanej mocy od 7,5 do 15 kW jest polecana do szybkiego ogrzewania pomieszczeń, takich jak biura, sklepy, szatnie, pomieszczenia gospodarcze, magazyny. Urządzenie może stanowić samodzielne źródło ciepła lub wspomagać istniejącą już instalację grzewczą. Duży przepływ powietrza (1700 m³/h) zapewnia szybki wzrost temperatury, a cicha praca gwarantuje pełen komfort użytkowania.
Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel