Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

MASTER DH 44 – skuteczne osuszanie

2017-01-24
MASTER DH 44 – skuteczne osuszanie

Profesjonalny osuszacz MASTER DH 44 skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z budynków, przyspiesza ich osuszanie, a także wspomaga wiele procesów technologicznych. Wykorzystywany jest podczas prac budowlanych, w halach przemysłowych i produkcyjnych, warsztatach lub w magazynach. Jego wydajność 41l/24 h pozwala na skuteczne osuszanie pomieszczeń o kubaturze do 615 m3.

Wytrzymała, metalowa obudowa odporna na uszkodzenia, duże koła oraz wygodny uchwyt zapewniają wysoki komfort użytkowania w nawet najcięższych warunkach pracy. Urządzenie posiada wbudowany zbiornik na skropliny z automatyczną kontrolą jego napełnienia. Istnieje także możliwość podłączenia przewodu do odprowadzenia kondensatu, dzięki czemu osuszacz może pracować nieprzerwanie przez wiele godzin. Dla profesjonalistów warte uwagi będą takie elementy, jak manualne sterowanie, licznik czasu pracy oraz wbudowany higrostat. Osuszacz MASTER DH 44 posiada również funkcję automatycznego odszraniania przez gorące pary czynnika.

Kompaktowy filtr powietrza pozwala na stosowanie tego osuszacza w nawet mocno zapylonych pomieszczeniach, a specjalna konstrukcja wymiennika zapewnia bezawaryjne działanie w zakresie temperatur od 0,5-35 [C].

Zalety DH 44


  • Filtr powietrza umożliwia pracę nawet w mocno zakurzonych pomieszczeniach.


  • Specjalna konstrukcja rurek wymiennika zapobiega zatykaniu się.


  • Manualne sterowanie wygodne w każdych warunkach pracy.


Osuszacz powietrza Master DH na białym tle
Pokaż więcej wpisów z Styczeń  2017
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel