0,00 zł

Nagrzewnica elektryczna Master B 15

2017-01-10
Nagrzewnica elektryczna Master B 15

Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15 EPB o regulowanej mocy od 7,5 do 15 kW jest polecana do szybkiego ogrzewania pomieszczeń, takich jak biura, sklepy, szatnie, pomieszczenia gospodarcze, magazyny. Urządzenie może stanowić samodzielne źródło ciepła lub wspomagać istniejącą już instalację grzewczą. Duży przepływ powietrza (1700 m³/h) zapewnia szybki wzrost temperatury, a cicha praca gwarantuje pełen komfort użytkowania. Co bardzo istotne, model ten charakteryzuje się bardzo solidną konstrukcją, dzięki czemu jest nie tylko łatwy w codziennym korzystaniu, ale również odporny na transport oraz ewentualne uszkodzenia. W tym celu zastosowano najwyższą jakość wykonania - nagrzewnica jest produkowana we Włoszech zgodnie z najnowszymi standardami.

Charakterystyka Master B 15 EPB


Urządzenie ma kompaktową, stalową obudowę i wygodne uchwyty, dzięki czemu bez problemu można zastosować je w dowolnym miejscu. Nie wymaga skomplikowanej instalacji, jest proste w obsłudze i bardzo wydajne. Elementy grzewcze wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Nagrzewnica B 15 EPB wyposażona jest również w termostat pomieszczeniowy oraz termostat przegrzania. Regulacja mocy umożliwia odpowiednie dostosowanie przepływu ciepłego powietrza do potrzeb, a dodatkowy przełącznik „lato--zima” służy do uruchomienia funkcji samej wentylacji. Bezpieczne użytkowanie zapewnia automatyczny reset oraz silnik z wyłącznikiem termicznym.

Master B 15 EPB - największe atuty


  ✓ Renomowana marka Master - lider w produkcji nagrzewnic

  ✓ Włoska produkcja

  ✓ Regulacja mocy grzania

  ✓ Wysoki przepływ powietrza - 1700 m³/h

  ✓ Przy pracy nie wydobywają się spaliny, zapach, wilgoć

  ✓ Wbudowany termostat

  ✓ Termostat przegrzania

  ✓ Silnik z wyłącznikiem termicznym

  ✓ Obudowa malowana proszkowo

  ✓ Solidne wykonanie i duża trwałość

  ✓ Przystosowanie do przenoszenia i transportu

  ✓ Wyłącznik lato-zima - tylko wentylacja

  ✓ Proste użytkowanie konserwacja

Zastosowanie nagrzewnicy Master B 15 EPB


Podobnie jak inne nagrzewnice elektryczne na 400 V, model ten świetnie nadaje się do ogrzewania magazynów, fabryk czy warsztatów. Poniżej przykładowe zdjęcia, ukazujące konkretny sposób użytkowania tego modelu.

Nagrzewnica 15 EPB w warsztacie
Nagrzewnica Master B 15 EPB w warsztacie
Nagrzewnica 15 EPB w warsztacie
Nagrzewnica B 15 EPB
Pokaż więcej wpisów z Styczeń  2017

Nowości

Nagrzewnica elektryczna Master B 15 EPB

MASTER
Nagrzewnica elektryczna Master B 15 EPB
1 419,00 zł
1 153,66 zł netto
pixel