0,00 zł

MASTER DH 752 – efektywne osuszanie

2017-02-01
MASTER DH 752 – efektywne osuszanie

Osuszacz powietrza MASTER DH 752 skutecznie usuwa nadmiar wilgoci z budynków oraz przyspiesza ich osuszanie. W branży HORECA wykorzystywany jest m.in. w piwnicach, magazynach, pomieszczeniach gospodarczych, pralniach, suszarniach, szatniach, itp. Jego wydajność 46,7l/24 h pozwala na skuteczne osuszanie pomieszczeń o kubaturze do 700 m3.

Charakterystyka


Wytrzymała obudowa odporna na uszkodzenia, duże koła oraz wygodny uchwyt zapewniają wysoki komfort użytkowania. Urządzenie posiada wbudowany zbiornik na skropliny z automatyczną kontrolą jego napełnienia. Istnieje także możliwość podłączenia przewodu do odprowadzenia kondensatu, dzięki czemu osuszacz może pracować nieprzerwanie przez wiele godzin. DH 752 posiada również funkcję automatycznego odszraniania przez gorące pary czynnika, wbudowany higrostat oraz licznik czasu pracy.

Osuszacz kondensacyjny MASTER DH 752 może pracować w zakresie temperatur od 5 do 35 oC. Stosowanie tego typu urządzeń pozwala na sprawną kontrolę poziomu wilgoci w pomieszczeniach, a tym samym zapobiega rozwojowi grzybów i niebezpiecznych pleśni. Osuszacze są szczególnie przydatne w okresie jesienno-zimowym, gdy osuszanie pomieszczeń jest najtrudniejsze ze względu na niskie temperatury i dużą wilgotność powietrza.

 Master DH 752 w magazynie obok wózków widłowych
Osuszacz DH 752 podczas robót remontowych
Master DH 752 w pomieszczeniu
Pokaż więcej wpisów z Luty  2017
pixel