0,00 zł

Nagrzewnice powietrza do usuwania owadów z budynku

2018-10-09
Nagrzewnice powietrza do usuwania owadów z budynku

Kiedy rośnie temperatura w pomieszczeniach, insekty wychodzą ze swoich kryjówek znajdujących się w ścianach i podłodze. Próbują one uciec przed upałem, który jest dla nich niekorzystny. Jak je stamtąd wywabić? Jak znacząco podwyższyć temperaturę w pomieszczeniu? Należy użyć urządzeń grzewczych, takich jak nagrzewnice powietrza Master.

W gospodarstwach rolnych oraz w mieszkaniach na wsi istnieje zwiększone ryzyko występowania owadów oraz innych insektów. Warto znać sprawdzone sposoby, aby móc je eliminować. Przetestowane rozwiązanie to użycie nagrzewnic powietrza Master. Są to urządzenia, które w krótkim czasie nagrzewają wnętrze do bardzo wysokiej temperatury. Powoduje to, że owady i wszelkiego rodzaju insekty wychodzą do pomieszczenia.Kiedy owady wyjdą już ze swoich kryjówek, możesz je zlikwidować za pomocą chemikaliów. Jeżeli nagrzejesz pomieszczenie do temperatury 50°C, to wystarczy 120 minut, aby usunąć z niego wszystkie insekty.

Na zamieszczonych zdjęciach znajduje się nagrzewnica olejowa BV 77 E. Jest to bardzo wydajne urządzenie o mocy 20 kW. Posiada ona technologię odprowadzenia spalin. Nagrzewnica jest bardzo trwała i bezpieczna w obsłudze. Doskonale nadaje się do użytkowania przy likwidacji wszelkiego rodzaju insektów. Zobacz, w jaki sposób jest ona podłączona oraz jak wygląda podczas pracy przy eliminacji owadów w budynkach rolniczych.

Nagrzewnice Master to niezwykle skuteczne urządzenia do ogrzewania pomieszczeń. Można je stosować nie tylko do ogrzewania budynków rolniczych - mają one znacznie więcej zastosowań. Nagrzewnice powietrza są stosowane w magazynach, dużych halach, fabrykach, a nawet w mieszkaniach. Dostępne są nagrzewnice olejowe, elektryczne i gazowe. Firma Master to światowy lider w produkcji nagrzewnic powietrza. Urządzenia te znacznie przewyższają swoją jakością pozostałe dostępne rozwiązania na rynku.

Nagrzewnica Master zainstalowana w budynku

Chcesz uzyskać darmową poradę na temat doboru nagrzewnicy? Skonsultuj się z naszymi specjalistami:

sklep@wentsystem.com lub telefonicznie pod numerem: 91 887 55 18.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Pokaż więcej wpisów z Październik  2018
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel