0,00 zł

Nowe urządzenia MASTER na rynku

2019-03-08
Nowe urządzenia MASTER na rynku

Na Międzynarodowych Targach BUDMA zaprezentowane zostały nowe urządzenia marki MASTER. Na stoisku Dantherm, oprócz znanych już modeli nagrzewnic, osuszaczy i wentylatorów, firma zaprezentowała całkiem nowe rozwiązania. Jednym z nich była nagrzewnica Master BV 500CR, która została jednym z laureatów tegorocznego konkursu o Złoty Medal MTP na targach Budma. To najbardziej znane i prestiżowe wyróżnienie na rynku polskim, przyznawane jest produktom, które spełniają surowe kryteria oceny pod względem jakościowym i technologicznym.Co wyróżnia MASTER BV 500CR?


Nagrzewnica olejowa MASTER BV 500 CR o mocy grzewczej aż 150 kW i jest zdecydowanie najbardziej innowacyjną i zaawansowaną technologicznie nagrzewnicą olejową z odprowadzaniem spalin na światowym rynku. Wysoki spręż wynoszący 770 Pa pozwala na przesyłanie ciepłego powietrza przewodami giętkimi na odległość nawet do 50 metrów. Kolejnym udogodnieniem jest panel sterujący ze stopniem ochrony IP 67, czyli najwyższym możliwym do osiągnięcia. Wysoką funkcjonalność zapewniają zaś duże, pompowane koła, wygodne uchwyty oraz liczne akcesoria (np. termostat elektroniczny). Nagrzewnica ma wbudowany zbiornik paliwa o pojemności 150 litrów, ale może być również podłączona do zbiornika zewnętrznego. Transport nagrzewnicy ułatwiają uchwyty dla wózka widłowego i dźwigu.

Duża wydajność urządzenia i niskie spalanie paliwa gwarantują efektywną pracę w najbardziej wymagających warunkach. Master BV 500CR doskonale sprawdza się w ogrzewaniu np. powierzchni półotwartych, miejsc trudno dostępnych i na wyższych kondygnacjach, a także dużych pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych.

Nagrodzona Złotym Medalem BV 500CR posiada niepodważalne atuty, dzięki którym staje się urządzeniem niezawodnym i jednocześnie prostym w obsłudze.


✓ wydajny wentylator promieniowy i wysoki spręż,

✓ transportowanie ciepłego powietrza przewodami giętkimi nawet na 50 m,

✓ duże, pompowane koła i wygodne uchwyty,

✓ wbudowany zbiornik paliwa 150 L (możliwość podłączenia do zbiornika zewnętrzngo),

✓ uchwyty do transportu wózkiem widłowym lub dźwigiem,

✓ zastosowanie w miejscach o utrudnionym dostępie, na wysokościach itp.


zalety bv 500cr

Warto zaznaczyć, że otrzymanie Złotego Medalu to wyróżnienie nie tylko dla samego produktu, ale również marki Master. Firma wyspecjalizowała się w produkcji przenośnych nagrzewnic powietrza oraz innych urządzeń do szeroko rozumianej kontroli klimatu: ogrzewania, osuszania oraz wentylacji. Od wielu lat marka wyznacza trendy na rynku, skutecznie wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne. Urządzenia marki MASTER dedykowane są użytkownikom pragnącym produktów sprawdzonych i niezawodnych.

Nagrzewnica olejowa BV 500CR została zaprezentowana na targach BUDMA, gdzie cieszyła się ogromną popularnością. Przy okazji wyeksponowano również inne urządzenia marki MASTER. Poniżej znajduje się materiał wideo - PROSTO Z TARGÓW.

Urządzenia Masters

Nowe produkty MASTER dostępne na rynku


Na stoisku Dantherm znalazła się również absolutna nowość, bezprzewodowy promiennik Master DC 61 Hybrid. Jest to jedyne, jak do tej pory na rynku międzynarodowym urządzenie tego typu zasilane również baterią 14 V. Promiennik Master DC 61 Hybrid ma moc 17 kW i może pracować przez 4 godziny bez konieczności podłączenia do sieci, a czas ładowania baterii to zaledwie 60 min. Niskie napięcie 14 V zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Promiennik sprzedawany jest w komplecie z baterią litową oraz ładowarką. Wyposażony jest również w przewód elektryczny do alternatywnego zasilania prądem. Ma możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego, mechanicznego lub elektronicznego, dla zapewnienia ekonomicznego spalania paliwa. Czas pracy przy pełnym zbiorniku oleju (11 l) wynosi 7 godzin.

Całkowicie nowym produktem na rynku polskim, wdrażanym w firmie Dantherm jest wieża Aerial do osuszania warstwowego, podposadzkowego. Urządzenie produkowane jest w Niemczech. Składa się z kilku zasadniczych elementów: turbiny, sprężarki wewnątrzkanałowej, systemu odpompowującego wodę, filtrów i systemu redukującego hałas. Wieża osuszająca Aerial przeznaczona jest do stosowania np. w pomieszczeniach po zalaniu, w remontowanych starych kamienicach, gdzie zachodzi konieczność „wyciągnięcia” wilgoci spod posadzki. Wówczas nawierca się otwory o niewielkiej średnicy i podłącza wieżę ssącą Aerial, która wyciąga wilgoć, albo wtłacza powietrze i wypycha ją szczelinami na zewnątrz.

Szeroka oferta grupy MASTER prezentowana na targach


Na Targach BUDMA prezentowano wybrane modele urządzeń Master, ale w stałej ofercie Dantherm znajduje się kilkadziesiąt produktów do kompleksowej kontroli klimatu w zakresie ogrzewania, osuszania, chłodzenia i wentylacji.


wentylacja osuszanie master

Pełna wersja prezentowanego artykułu znajduje się TUTAJ.

Jesteśmy dumni, że nasza firma została autoryzowanym dystrybutorem produktów marki MASTER. W naszym sklepie internetowym dostępne są wszystkie urządzenia produkowane przez włoską markę MASTER.


Chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat urządzeń Master? Masz dodatkowe pytania na temat ich funkcjonalności, cen, dostępności? Proponujemy darmową konsultację z naszymi specjalistami pod numerem telefonu
91 887 55 18.


certyfikat wentsystem master
Pokaż więcej wpisów z Marzec  2019

Nowości

Nagrzewnica olejowa Master BV 500 13CR

MASTER
Nagrzewnica olejowa Master BV 500 13CR
34 594,00 zł
28 125,20 zł netto
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel