Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł

Historia WENTSYSTEM sięga 2007 roku

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i osuszania powietrza.


Tworzymy silną i wyspecjalizowaną kadrę handlowców, monterów i serwisantów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia (i dużo więcej) do wykonywania przedmiotu naszej działalności. Nie poprzestajemy na tym, cały czas doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nowe świadectwa i uprawnienia. Ciągle poszerzamy asortyment, który Państwu oferujemy, a jednocześnie dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się tylko produkty godne Państwa uwagi. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, instytucji budżetowych jak i klientów indywidualnych.

Nasz cel

Dbamy o to, aby każdy klient, z którym współpracujemy miał poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Od fachowej porady – zakup w dobrej cenie – profesjonalnego montażu – i przede wszystkim sprawna opieka serwisowa posprzedażowa. Dzięki temu, że nasza firma jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym większości marek z naszej oferty klient nie musi się o nic martwić.

Klimatyzacja i wentylacja

Głównym filarem naszej działalności jest klimatyzacja i wentylacja.Oferujemy szeroki zakres usług jak i bogatą ofertę sklepową. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze dużych obiektów: fabryk, hoteli, biurowców, magazynów. Oferujemy doradztwo, projekt, dobór, montaż i stałą opiekę serwisową od dużych systemów typu VRV, VRF, DVM po najmniejsze urządzenia pokojowe i przenośne. Największe obsługiwane przez nas obiekty posiadają do 600 jednostek.

Ogrzewanie

Drugim filarem naszej działalności jest ogrzewanie. Oferujemy również doradztwo,projekt, dobór, montaż i serwis: nagrzewnic powietrza olejowych, gazowych, elektrycznych i ogrzewania elektrycznego. Obecnie wprowadziliśmy do naszej oferty szeroką gamę pomp ciepła.

Osuszacze i nawilżacze powietrza

Trzecim filarem są osuszacze i nawilżacze powietrza. Jak, w każdym przypadku oferujemy cały zakres usług. Posiadamy szeroką gamę urządzeń od osuszaczy domowych, po półprofesjonalne i profesjonalne stosowane między innymi na budowach i w życiu codziennym, w małych pomieszczeniach i obiektach wielkopowierzchniowych do codziennej intensywnej pracy.

Oczyszczacze powietrza

Czwarty filar – oczyszczacze. Oferujemy urządzenia od najprostszych po najbardziej zaawansowane technologicznie z dużym pakietem dodatkowych funkcji jak jonizacja, dezodoryzacja, nawilżanie, filtry antybakteryjne i antywirusowe.

Nasze sklepy

Prowadzimy sklep stacjonarny w siedzibie naszej firmy jak i kilka sklepów internetowych


  • www.WENTSYSTEM.com

  • www.E-MASTER.pl

  • www.ZIBRO.sklep.pl

  • www.FABRYKA-KOMFORTU.pl

Serwis

Nasza firma prowadzi profesjonalne usługi serwisowe - gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy flotę samochodów służbowych i kadrę serwisantów świadczących usługi dojazdowe jak i rozbudowany warsztat w naszej siedzibie. Obsługujemy większość oferowanych marek producentów.


Zapraszamy do zakładki serwis w celu zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy do współpracy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel