0,00 zł

Historia WENTSYSTEM sięga 2007 roku

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i osuszania powietrza.


Tworzymy silną i wyspecjalizowaną kadrę handlowców, monterów i serwisantów. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia (i dużo więcej) do wykonywania przedmiotu naszej działalności. Nie poprzestajemy na tym, cały czas doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nowe świadectwa i uprawnienia. Ciągle poszerzamy asortyment, który Państwu oferujemy, a jednocześnie dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się tylko produkty godne Państwa uwagi. Nasza oferta jest adresowana zarówno do firm, instytucji budżetowych jak i klientów indywidualnych.

Nasz cel

Dbamy o to, aby każdy klient, z którym współpracujemy miał poczucie bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji. Od fachowej porady – zakup w dobrej cenie – profesjonalnego montażu – i przede wszystkim sprawna opieka serwisowa posprzedażowa. Dzięki temu, że nasza firma jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym większości marek z naszej oferty klient nie musi się o nic martwić.

Klimatyzacja i wentylacja

Głównym filarem naszej działalności jest klimatyzacja i wentylacja.Oferujemy szeroki zakres usług jak i bogatą ofertę sklepową. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze dużych obiektów: fabryk, hoteli, biurowców, magazynów. Oferujemy doradztwo, projekt, dobór, montaż i stałą opiekę serwisową od dużych systemów typu VRV, VRF, DVM po najmniejsze urządzenia pokojowe i przenośne. Największe obsługiwane przez nas obiekty posiadają do 600 jednostek.

Ogrzewanie

Drugim filarem naszej działalności jest ogrzewanie. Oferujemy również doradztwo,projekt, dobór, montaż i serwis: nagrzewnic powietrza olejowych, gazowych, elektrycznych i ogrzewania elektrycznego. Obecnie wprowadziliśmy do naszej oferty szeroką gamę pomp ciepła.

Osuszacze i nawilżacze powietrza

Trzecim filarem są osuszacze i nawilżacze powietrza. Jak, w każdym przypadku oferujemy cały zakres usług. Posiadamy szeroką gamę urządzeń od osuszaczy domowych, po półprofesjonalne i profesjonalne stosowane między innymi na budowach i w życiu codziennym, w małych pomieszczeniach i obiektach wielkopowierzchniowych do codziennej intensywnej pracy.

Oczyszczacze powietrza

Czwarty filar – oczyszczacze. Oferujemy urządzenia od najprostszych po najbardziej zaawansowane technologicznie z dużym pakietem dodatkowych funkcji jak jonizacja, dezodoryzacja, nawilżanie, filtry antybakteryjne i antywirusowe.

Nasze sklepy

Prowadzimy sklep stacjonarny w siedzibie naszej firmy jak i kilka sklepów internetowych


  • www.WENTSYSTEM.com

  • www.E-MASTER.pl

  • www.ZIBRO.sklep.pl

  • www.FABRYKA-KOMFORTU.pl

Serwis

Nasza firma prowadzi profesjonalne usługi serwisowe - gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy flotę samochodów służbowych i kadrę serwisantów świadczących usługi dojazdowe jak i rozbudowany warsztat w naszej siedzibie. Obsługujemy większość oferowanych marek producentów.


Zapraszamy do zakładki serwis w celu zapoznania się z ofertą.

Zapraszamy do współpracy!

pixel