0,00 zł

Profesjonalne chłodzenie hal magazynowych

2020-05-06
Profesjonalne chłodzenie hal magazynowych

Wentylatory to uniwersalny sposób na zachowanie prawidłowego przepływu powietrza w pomieszczeniach. Pomagają one schłodzić powietrze, a także wymuszać jego cyrkulację. Wentylatory przemysłowe świetnie sprawdzają się w budownictwie, warsztatach, magazynach czy w pomieszczeniach rolniczych. Z kolei cyrkulatory i mniejsze wentylatory podłogowe z powodzeniem mogą pracować w mieszkaniach, biurach czy lokalach usługowych. Prezentujemy wady i zalety wentylatorów przemysłowych oraz najpopularniejsze urządzenia topowych marek.


Branży logistycznej i produkcyjnej proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych Master, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy w upalne dni. Technologia ewaporacji jest znana i stosowana na świecie od lat. Podstawową zaletą tych urządzeń jest niskie zużycie energii oraz prosta instalacja. Klimatyzery mogą pracować w otwartej przestrzeni, a w pomieszczeniach nie ma konieczności zamykania okien lub drzwi, co w przypadku hal produkcyjnych lub magazynowych jest bardzo istotne. Warto podkreślić także, że stały przepływ świeżego powietrza skutecznie eliminuje zanieczyszczenia produkcyjne, spaliny, kurz, i inne mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia.


Urządzenia firmy Masters

W ofercie posiadamy klimatyzery przenośne i stacjonarne. Te pierwsze są chętnie stosowane ze względu na dużą mobilność i możliwość wykorzystania w wielu miejscach w zależności od potrzeb. Klimatyzery stacjonarne z serii BCF polecamy zwłaszcza do chłodzenia dużych obiektów – zamontowane na zewnątrz budynku doprowadzają kanałami wentylacyjnymi duże ilości świeżego, odfiltrowanego powietrza zapewniając zdrowe i przyjemne środowisko pracy.

Master BC 120
Master BC 120
Pokaż więcej wpisów z Maj  2020
pixel