0,00 zł

Profesjonalne klimatyzery dla restauracji i obiektów hotelowych

2020-05-07
Profesjonalne klimatyzery dla restauracji i obiektów hotelowych

Z branży HORECA - proponujemy na sezon letni serię profesjonalnych klimatyzerów ewaporacyjnych Master, które niskim kosztem zapewniają wysoki komfort pracy i odpoczynku w upalne dni. W szczególności urządzenia te polecamy restauratorom i hotelarzom. Klimatyzery ewaporacyjne stanowią tanią i zdrową alternatywę do tradycyjnych systemów klimatyzacyjnych z czynnikiem chłodzącym. Doskonale sprawdzą się w chłodzeniu restauracji, namiotów bankietowych, ogródków i tarasów restauracyjnych, a także innych pomieszczeń hotelowych, jak np. sale fitness, siłownie i kryte korty tenisowe.

Technologia ewaporacji


Technologia ewaporacji jest znana i stosowana na świecie od lat. Podstawową zaletą tych urządzeń jest niskie zużycie energii oraz prosta obsługa. Klimatyzery Master są w pełni mobilne i nie wymagają stałej instalacji, dzięki temu mogą być stosowane w dowolnym miejscu w zależności od potrzeb. Polecamy je zwłaszcza na eventy plenerowe, do ogródków i namiotów, ponieważ mogą pracować w otwartej przestrzeni, a w pomieszczeniach nie ma konieczności zamykania okien lub drzwi. Warto podkreślić także, że stały przepływ świeżego powietrza skutecznie eliminuje zanieczyszczenia, dym papierosowy, kurz i inne mikroorganizmy szkodliwe dla zdrowia. Istnieje także możliwość zastosowania olejków zapachowych, dzięki którym restauratorzy i organizatorzy imprez stworzą przyjemną atmosferę z dowolnym aromatem w tle (np. świeżo palonej kawy lub orzeźwiającej pomarańczy).


Master BC 120 na białym tle
Master BC 120 na białym tle
Klimator-stacjonarny-Master-BCF-231RB na białym tle

Klimatyzery ewaporacyjne chłodzą powietrze za pomocą nasączonych wodą filtrów, wytwarzając w efekcie chłodny, świeży powiew.

W ofercie Master posiadamy klimatyzery przenośne o zróżnicowanym przepływie powietrza i wydajności chłodzenia, odpowiednich dla powierzchni od 50 do 400 m2. Charakteryzują je kompaktowa obudowa i stonowany design komponujące się z wystrojem wielu wnętrz. Ich cicha praca nie przeszkadza w prowadzeniu imprezy lub np. wykładów podczas konferencji, a wbudowany zbiornik wody pozwala na długi, nieprzerwany czas pracy. Klimatyzery przenośne są więc bardzo wygodnym i przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem dla organizatorów letnich imprez: bankietów, szkoleń, wesel i festynów, zarówno w plenerze, jak i wewnątrz pomieszczeń restauracyjnych. W przypadku chłodzenia dużych obiektów polecamy również serię klimatyzerów stacjonarnych Master BCF. Zamontowane na zewnątrz budynku doprowadzają kanałami wentylacyjnymi duże ilości świeżego, odfiltrowanego powietrza zapewniając zdrowe i przyjemne środowisko pracy. Sprawdzą się w szczególności w dużych restauracjach, ośrodkach szkoleniowych i centrach sportowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są także wentylatory Master. Zarówno modele stropowe, jak i przenośne zapewnią stałą cyrkulację powietrza w kuchniach, namiotach gastronomicznych lub pomieszczeniach magazynowych. Wszystkie produkty Master to profesjonalne urządzenia, produkowane z najwyższej jakości komponentów, a ich trwała i solidna konstrukcja pozwala na długie, bezawaryjne stosowanie.

Pokaż więcej wpisów z Maj  2020
pixel