0,00 zł

Wielofunkcyjne nagrzewnice i osuszacze MASTER – niezawodne w każdych warunkach

2017-10-11
Wielofunkcyjne nagrzewnice i osuszacze MASTER – niezawodne w każdych warunkach

W okresie jesienno-zimowym ekipy budowlane i instalatorzy chętnie sięgają po przenośne nagrzewnice powietrza, osuszacze i wentylatory. Dzięki nim większość prac budowlanych i wykończeniowych może być wykonywana bez względu na niekorzystne warunki pogodowe. Przenośne nagrzewnice MASTER to najczęściej stosowane urządzenia do ogrzewania i osuszania budynków oraz przestrzeni półotwartych. Ich główną zaletą jest prosta i szybka instalacja oraz niskie koszty eksploatacji. Są bardzo wydajne i efektywne oraz zapewniają szybki wzrost temperatury. Firma MASTER oferuje profesjonalne modele olejowe, gazowe oraz elektryczne. Dzięki licznym akcesoriom łatwo dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Olejowe nagrzewnice bez odprowadzania spalin


Nagrzewnice bez odprowadzania spalin są najczęściej stosowane w budownictwie, warsztatach, garażach, myjniach samochodowych i magazynach. W krótkim czasie dostarczają bardzo duże ilości ciepła. Ze względu na proces spalania oleju w otwartej komorze wymagają dobrej wentylacji pomieszczeń. Oferta MASTER zawiera modele o mocy od 10 – 111 kW. Najmniejsze z nich posiadają wygodne uchwyty, większe wyposażone są dodatkowo w zestaw kół ułatwiający transport. Ich użytkowość zwiększają także kompaktowa obudowa, wbudowany zbiornik paliwa oraz możliwość podłączenia termostatu pomieszczeniowego zapewniającego efektywne i ekonomiczne spalanie.

Olejowe nagrzewnice z odprowadzaniem spalin


Nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin dzięki zamkniętej komorze spalania wytwarzają w 100% czyste ciepło. Najczęściej stosowane są do ogrzewania pomieszczeń zamkniętych oraz namiotów. Instalacja jest bardzo prosta i szybka – zazwyczaj montuje się je na zewnątrz budynku doprowadzając ciepłe powietrze do wewnątrz za pomocą giętkich przewodów. Modele z oddzielnym palnikiem Riello mają możliwość podłączenia nawet do czterech takich przewodów. Sprawną kontrolę temperatury, a także spalania paliwa umożliwia termostat pomieszczeniowy (mechaniczny lub elektroniczny). Producent oferuje również wiele innych przydatnych akcesoriów. Dzięki nim nagrzewnice z serii MASTER BV i AIR BUS znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, a ich wielofunkcyjność jest dużym atutem dla użytkowników. Dostępne są w zakresie mocy od 20-220 kW.

Nagrzewnice gazowe


Nagrzewnice gazowe są chętnie stosowane ze względu na niski koszt paliwa oraz dużą wydajność. Podczas prac remontowych doskonale przyspieszają twardnienie zapraw wapiennych, ale skutecznie ogrzewają też inne pomieszczenia, jak garaże czy warsztaty. Nagrzewnice gazowe MASTER posiadają płynną regulację mocy i dostępne są w wersji manualnej oraz elektronicznej z możliwością podłączenia termostatu pomieszczeniowego. Oferta obejmuje modele o mocy od 10 do 103 kW, co daje szeroki wachlarz możliwych zastosowań.

Nagrzewnice elektryczne i promienniki podczerwieni


Dużą popularnością cieszą się także nagrzewnice elektryczne. Są kompaktowe, szybkie i proste w instalacji oraz bardzo wydajne. Firma MASTER posiada w swojej ofercie urządzenia o mocy od 1 do 40 kW. Dla branży budowlanej polecane są zwłaszcza modele z możliwością podłączenia giętkich przewodów do rozprowadzania ciepłego powietrza. Promienniki MASTER natomiast stosowane są do punktowego ogrzewania stref pracy oraz osuszania pomieszczeń podczas prac wykończeniowych. Do prac instalacyjnych na zewnątrz polecane są przede wszystkim wydajne promienniki olejowe z serii MASTER XL o mocy od 17 – 43 kW. Promienniki elektryczne o mocy od 1-3 kW doskonale sprawdzą się w ogrzewaniu mniejszych pomieszczeń i osuszaniu świeżo tynkowanych lub malowanych ścian.

Osuszacze powietrza i wentylatory


Pracę nagrzewnic wielokrotnie wspomagają osuszacze powietrza oraz wentylatory. Te pierwsze doskonale przyspieszają wysychanie ścian, ale także skutecznie osuszają zalane pomieszczenia lub piwnice i pozwalają utrzymać w nich prawidłowy poziom wilgoci. Oferta osuszaczy MASTER obejmuje zarówno modele profesjonalne przeznaczone do pracy nawet w bardzo trudnych warunkach, jak również mniejsze, kompaktowe do domowych zastosowań. Wentylatory i dmuchawy MASTER natomiast zapewniają stałą cyrkulację powietrza w pomieszczeniach. Najczęściej wspomagają systemy wentylacyjne, grzewcze i klimatyzacyjne w celu równomiernego rozprowadzenia powietrza.

Polecane nagrzewnice Master
Pokaż więcej wpisów z Październik  2017

Nowości

Nagrzewnica elektryczna Master B 22 EPB

MASTER
Nagrzewnica elektryczna Master B 22 EPB
2 399,00 zł
1 950,41 zł netto

Nagrzewnica elektryczna Master B 9 EPB

MASTER
Nagrzewnica elektryczna Master B 9 EPB
846,00 zł
687,80 zł netto

Nagrzewnica gazowa Master BLP 17M

MASTER
Nagrzewnica gazowa Master BLP 17M
669,00 zł
543,90 zł netto

Nagrzewnica olejowa Master BV 77 E

MASTER
Nagrzewnica olejowa Master BV 77 E
4 599,00 zł
3 739,02 zł netto

Nagrzewnica gazowa Master BLP 33M

MASTER
Nagrzewnica gazowa Master BLP 33M
1 079,00 zł
877,24 zł netto

Osuszacz powietrza Master DH 752 P

MASTER
Osuszacz powietrza Master DH 752 P
3 676,00 zł
2 988,62 zł netto

Nagrzewnica olejowa Master B 100 CEG

MASTER
Nagrzewnica olejowa Master B 100 CEG
2 419,00 zł
1 966,67 zł netto

Osuszacz powietrza Master DH 720 P

MASTER
Osuszacz powietrza Master DH 720 P
1 514,00 zł
1 230,89 zł netto
pixel