0,00 zł

Zadbaj o klimat wnętrz – sprawdzone klimatyzatory pokojowe

2019-02-12
Zadbaj o klimat wnętrz – sprawdzone klimatyzatory pokojowe

Jak przygotować się do upalnego lata? Doskonałym pomysłem będzie uniwersalny, przenośny klimatyzator do pokoju. To bardzo praktyczne urządzenie, dzięki któremu szybko i wygodnie zadbasz o optymalną temperaturę w swoim domu.Jak działa klimatyzator pokojowy?


Zadaniem klimatyzatora pokojowego jest obniżenie temperatury tak, byś czuł się jak najbardziej komfortowo. Nowoczesna konstrukcja klimatyzatora pozwala niwelować nadmiar ciepła w jak najkrótszym czasie zużywając niewielką ilość energii. Klimatyzator pokojowy z rurą jest praktycznym rozwiązaniem, ponieważ pozbędziesz się ciepłego powietrza wyprowadzając je bezpośrednio za okno lub do innego pomieszczenia. Bezkonkurencyjnym urządzeniem zaopatrzonym w rurę odprowadzającą ciepłe powietrze jest klimatyzator marki Climative. Wystarczy jedynie podłączyć kabel urządzenia do sieci energetycznej, by niemal natychmiast odczuć różnicę temperatury panującej w użytkowanym pomieszczeniu.


Widząc tak duży wybór oferowanych klimatyzatorów na pewno zastanawiasz się jaki będzie dla Ciebie najlepszy. Przed zakupem należy rozważyć wiele cech i parametrów m.in.: wydajność chłodzenia, zużycie energii, wymiary, ale także funkcjonalności jakie posiadają.


Poza podstawową rolą, czyli chłodzeniem, klimatyzator pokojowy dostarczy nam także powietrze bez zanieczyszczeń. Za sprawą filtrów zamontowanych w urządzeniu, możesz cieszyć się powietrzem nie tylko przyjemnie chłodnym, ale i czystym. Może Cię zainteresować również dodatkowa funkcja... osuszania powietrza. Przełączając klimatyzator w tryb osuszania pozbędziesz się nadmiaru wilgoci, co jest bardzo praktyczne przy problemie zaparowanych okien. Możesz również wybrać klimatyzator pokojowy z funkcją grzania, dzięki któremu dogrzejesz w zimie swój dom, jak np. za pomocą klimatyzatora marki Kaisai czy Warmtec.

Klimatyzatory posiadają wiele innych atutów poza tymi wymienionymi powyżej. Istotną cechą jest ich wygląd. Zaprojektowane według najnowszych trendów, wpiszą się w charakter wnętrza jak np. sprzęt firmy Torell. Jego nowoczesność jest odzwierciedlona nie tylko w oryginalnym designie, ale również w samej konstrukcji. Niespotykany szeroki kąt nawiewu pozytywnie wpływa na efektywność chłodzenia. Równie profesjonalny sprzęt dostarcza firma FRAL. Klimatyzatory te są m.in. sterowane elektronicznie, możesz wybrać dowolną prędkość pracy wentylatora oraz pasujący do Twojego domu wariant kolorystyczny – biały lub czarny.

Dodatkowe zalety klimatyzatorów pokojowychJakie jeszcze cechy sprawiają, że klimatyzatory są tak chętnie wybierane?

Oto dodatkowe zalety urządzeń, które zadbają o klimat Twojego domu:


    mobilność – możesz z łatwością ochłodzić dowolnie wybrane miejsce,

    optymalne wymiary sprawią, że bez problemu schowasz go w czasie, gdy nie będzie potrzebny, a także z łatwością umieścisz go np. w przyczepie campingowej,

    mały pobór energii,

    dodatkowe funkcjonalności – zaopatrzone w pilot, timer, elektroniczny wyświetlacz oraz możliwość sterowania urządzeniem za pomocą Wi-fi. Ostatnia funkcjonalność nadaje urządzeniom miano SMART - poduktów inteligentnych na miarę XXI wieku. O taką zadbał przede wszystkim polski producent - Climative.

Jak czyścić klimatyzator pokojowy?


Zachowanie sprzętu chłodzącego w czystości jest bardzo ważne z kilku względów, a przede wszystkim z punktu wiedzenia naszego zdrowia. Powietrze przepływające przez filtry znajdujące się w klimatyzatorach, pozostawia na nich różnego rodzaju zanieczyszczenia, które prowadzą do rozwoju drobnoustrojów. Powodują przykry zapach, ale mogą doprowadzić do poważnych alergii, dlatego tak ważna jest dezynfekcja klimatyzatorów.

Kolejnym argumentem, który powinien przekonać do ich regularnego czyszczenia jest estetyka – brudne urządzenia zdecydowanie nie dodają uroku wnętrzom. Poza tym skrupulatna dbałość o klimatyzatory sprawia, że są bardziej wydajne, zużywają mniej energii oraz nie ulegają awariom.


Klimatyzator pokojowy blaupunkt


Jesteś zainteresowany kupnem klimatyzatora pokojowego? Masz jakieś dodatkowe pytania? Pamietaj, że odpowiedni dobór klimatyzatora pokojowego jest bardzo ważny tak więc proponujemy darmową konsultację z naszymi specjalistami pod numerem
91 887 55 18.

Pokaż więcej wpisów z Luty  2019

Nowości

Klimatyzator przenośny Fral FSC 14.1 SC

FRAL
Klimatyzator przenośny Fral FSC 14.1 SC
3 590,00 zł
2 918,70 zł netto

Klimatyzator przenośny Kaisai KPPD-12HRG29

Kaisai
Klimatyzator przenośny Kaisai KPPD-12HRG29
2 099,00 zł
1 706,50 zł netto

Klimatyzator przenośny Warmtec KP35W Wi-Fi

WARMTEC
Klimatyzator przenośny Warmtec KP35W Wi-Fi
2 199,00 zł
1 787,80 zł netto

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yin Black Mat WiFi

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yin Black Mat WiFi
1 149,00 zł
934,15 zł netto

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yang White Mat

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yang White Mat
1 199,00 zł
974,80 zł netto

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S ICY WiFi

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC26-S ICY WiFi
1 099,00 zł
893,50 zł netto

Klimatyzator przenośny Fral SuperCool FSC 14.2 WiFi Black

FRAL
Klimatyzator przenośny Fral SuperCool FSC 14.2 WiFi Black
3 090,00 zł
2 512,20 zł netto
Bestseller

Klimatyzator przenośny Climative AC29-S DUO WiFi

Climative
Klimatyzator przenośny Climative AC29-S DUO WiFi
1 539,00 zł
1 251,22 zł netto
pixel