0,00 zł

Złoty medal dla nagrzewnicy MASTER BV 500CR

2019-02-20
Złoty medal dla nagrzewnicy MASTER BV 500CR

Nagrzewnica olejowa Master BV 500CR została nagrodzona Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich w 2019 roku. Urządzenie otrzymało wyróżnienie za zastosowane innowacje i najwyższą jakość. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana na polskim rynku. Eksperci wyróżnili produkt spośród setek innych, uznając jego wyjątkowe właściwości Dlaczego ta nagrzewnica jest wyjątkowa? Czego należy spodziewać się po laureatach tego prestiżowego wyróżnienia? Przeczytaj, co sprawia, że urządzenie jest warte wyróżnienia..Czym jest przyznany Złoty Medal?


Otrzymanie Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich to uznanie doskonałej jakości oraz innowacyjności produktu. Jest to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie na rynku. Nagrzewnica Master BV 500CR to urządzenie charakteryzujące się doskonałymi osiągami. Firma MASTER to europejski i światowy lider w produkcji mobilnych nagrzewnic powietrza. Wyróżnienie zatem jest również potwierdzeniem znakomitej jakości produktów marki Master.

Nagroda została przyznana pod hasłem "podwójne tak dla innowacji". Oznacza to wyjątkowe podkreślenie innowacyjnej technologii, która pomaga użytkownikom nagrzewnicy osiągać najwyższą efektywność w swojej pracy. Urządzenie jest przeznaczone głównie na budowę, ale świetnie sprawdza się także w innych branżach

Eksperci wybrali nagrzewnicę BV 500CR spośród setek innych produktów zgłoszonych do konkursu. Oznacza to, że urządzenie charakteryzuje się wyjątkowymi cechami, które przekonały do wybrania jej laureatem tego prestiżowego konkursu.


bv 500 master

Nagroda dla produktu i marki


Warto zaznaczyć, że otrzymanie Złotego Medalu to wyróżnienie nie tylko dla samego produktu, ale również marki Master. Firma wyspecjalizowała się w produkcji przenośnych nagrzewnic powietrza oraz innych urządzeń do szeroko rozumianej kontroli klimatu: ogrzewania, osuszania oraz wentylacji. Od wielu lat marka wyznacza trendy na rynku, skutecznie wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne. Urządzenia marki MASTER dedykowane są użytkownikom pragnącym produktów sprawdzonych i niezawodnych.

Nagrzewnica olejowa BV 500CR została zaprezentowana na targach BUDMA, gdzie cieszyła się ogromną popularnością. Przy okazji wyeksponowano również inne urządzenia marki MASTER. Poniżej znajduje się materiał wideo - PROSTO Z TARGÓW.

Dlaczego nagrzewnica MASTER BV 500CR jest wyjątkowa?


Nagrzewnica MASTER BV 500CRo mocy grzewczej 150 kW to zdecydowanie najbardziej innowacyjna i zaawansowana technologicznie nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin dostępna na światowym rynku. Duża wydajność urządzenia i niskie spalanie paliwa to gwarancja efektywnej pracy w najbardziej wymagających warunkach.

MASTER BV 500CR doskonale nadaje się do ogrzewania powierzchni półotwartych, miejsc trudno dostępnych, czy też na wyższych kondygnacjach. Urządzenie przystosowane jest także do dużych pomieszczeń magazynowych i produkcyjnych. Wielofunkcyjność urządzenia, duża mobilność oraz liczne akcesoria dodatkowe sprawiają, że znajduje zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale również w innych branżach.


Najważniejsze zalety MASTER BV 500CR


✓ wydajny wentylator promieniowy i wysoki spręż,

✓ transportowanie ciepłego powietrza przewodami giętkimi nawet na 50 m,

✓ duże, pompowane koła i wygodne uchwyty,

✓ wbudowany zbiornik paliwa 150 L (możliwość podłączenia do zbiornika zewnętrzngo),

✓ uchwyty do transportu wózkiem widłowym lub dźwigiem,

✓ zastosowanie w miejscach o utrudnionym dostępie, na wysokościach itp.

Jesteśmy dumni, że nasza firma została autoryzowanym dystrybutorem produktów marki MASTER. W naszym sklepie internetowym dostępne są wszystkie urządzenia produkowane przez włoską markę MASTER.


Chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji na temat nagrzewnic Master BV 500CR? Masz dodatkowe pytania na temat ich funkcjonalności, cen, dostępności? Proponujemy darmową konsultację z naszymi specjalistami pod numerem telefonu
91 887 55 18.


certyfikat wentsystem master
Pokaż więcej wpisów z Luty  2019
pixel