0,00 zł
strefa gree

Gree - klimatyzacja

GREE to firma specjalizująca się w branży klimatyzacyjnej. Została założona w 1991 roku i przez lata działalności zdobyła status jednego z liderów w branży HVAC. Nieustanne dążenie do rozwoju pozwala tworzyć innowacyjne rozwiązania do kontroli klimatu.

Znaczne środki inwestowane w rozwój technologii sprawiają, że urządzenia marki Gree charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale również niezawodnością. Wszystkie produkty uzyskały Atest Higieniczny PZH, co potwierdza brak negatywnego wpływu na zdrowie oraz środowisko.

Sprawdź, co możesz zyskać!

Masz pytania na temat doboru sprzętu? Zachęcamy do kontaktu. Zgłoś się po więcej informacji.

Klimatyzacja do domu i biura

Gree oferuje największy wybór klimatyzatorów ściennych na rynku. Mnogość modeli sprawia, że urządzenie można dobrać nie tylko pod kątem wydajności, ale również estetyki czy dodatkowych funkcji. Duży nacisk został położony na cichą i energooszczędną pracę, aby zapewnić jak największy komfort.

Klimatyzatory Gree doskonale nadają się do mieszkań, domów, biur czy lokali usługowych - wszędzie tam, gdzie niezbędna jest codzienna kontrola temperatury. Urządzenia można swobodnie kontrolować i zarządzać ich pracą - w tym celu wykorzystują one inteligentne systemy sterowania, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz efektywnością pracy.

klimatyzacja gree

Klimatyzacja komercyjna

Gree specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dla firm. Innowacyjna technologia połączona z efektownym designem umożliwia stworzenie komfortowego środowiska dla pracowników oraz klientów.

Klimatyzatory kasetonowe Gree zapewniają wysoką wydajność, a jednocześnie świetnie pasują do wystroju nowoczesnych wnętrz komercyjnych. Kolejnym udogodnieniem jest niski poziom zużycia energii, co jest możliwe dzięki wyjątkowej konstrukcji urządzeń, a także rozbudowanym systemom zarządzania i sterowania pracą klimatyzatorów.

gree klimatyzacja split

Klimatyzacja przemysłowa

Gree dostarcza rozbudowane układy dedykowane dla dużych obiektów przemysłowych, hoteli, biurowców. Długie instalacje pozwalają na montaż systemów klimatyzacji w wysokich budynkach.

Gree oferuje systemy VRF o nazwie własnej – GMV. Są to układy zaawansowane pod względem technicznym, jak i automatycznym - pozwalają na obsługę wielkogabarytowych budynków. Innowacyjne rozwiązania dają możliwość skutecznej kontroli i zarządzania parametrami pracy.

klimatyzacja przemyslowa gree

Gree - części zamienne

W naszej ofercie znajdują się również części do urządzeń marki Gree. W celu uzyskania informacji na temat dostępności oraz ceny części zamiennej prosimy o wysłanie zapytania na adres e-mail: instalacje@wentsystem.comOferujemy części zamienne do:

  • Klimatyzatory split
  • Klimatyzatory multi-split
  • Pompy ciepła
  • Chillery
  • Oczyszczacze powietrza
  • Układy ogrzewania ciepłej wody
  • Centrale wentylacyjne
samsung czesci zamienne

Jak dobieramy części?

Niezbędne do otrzymania informacji o dostępności i cenie części zamiennej jest wysłanie zdjęcia tabliczki znamionowej, która znajduje się z boku lub tyłu jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Bez zdjęcia tabliczki znamionowej odnalezienie elementu może być błędne lub niemożliwe.Zapytanie powinno zawierać takie informacje jak:

  • Opis i nazwa poszukiwanej części
  • Zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia (części modeli starszych mogą różnić się od nowszych wypustów, dlatego zdjęcie tabliczki znamionowej jest tak ważnym elementem w dobrym doborze części!)
  • Zalecamy również wysłanie zdjęcia urządzenia
gree tabliczka znamionowa


Katalogi i więcej informacji


Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oficjalnej stronie producenta. Kliknij w baner poniżej, gdzie znajdziesz komplet informacji na temat oferowanych produktów i rozwiązań marki Gree.


pixel