Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł
strefa blaupunkt

Niemiecka marka Blaupunkt

Blaupunkt jest niemiecką firmą założoną w 1923 roku z siedzibą w Berlinie, przeniesioną po wojnie do Hildesheim. Początkowo specjalizowano się w produkcji radioodbiorników do samochodów. W 2012 roku firma wprowadziła na rynek urządzenia do obróbki powietrza takie jak klimatyzatory i osuszacze przenośne, które szybko stały się jednymi z wiodących produktów w tej dziedzinie.

Główną ideą jest promowanie nowoczesnej techniki użytkowej oraz spełnianie oczekiwań Klientów, którym bliska jest siła innowacji, jakość, niezawodność i wydajność odkrywczych rozwiązań.

Postaw na niemiecką jakość!

Masz pytania na temat doboru sprzętu? Zachęcamy do kontaktu. Zgłoś się po więcej informacji.

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze Blaupunkt to nowoczesne urządzenia gwarantujące utrzymanie odpowiedniej jakości powietrza. Ze względu na zastosowane nowoczesne rozwiązania, doskonale sprawdzają się do eliminowania najdrobniejszych cząstek groźnych dla zdrowia człowieka.

W ofercie znajduje się szeroka gama oczyszczaczy powietrza. Wszystkie cechują się wysoką jakością wykonania i kulturą pracy. Producent zapewnia stały dostęp do filtrów i innych zamienników.

oczyszczacze blaupunkt

Klimatyzatory przenośne

Firma Blaupunkt produkuje również klimatyzatory przenośne, które są doskonałym rozwiązaniem do chłodzenia pomieszczeń. Podobnie jak w przypadku oczyszczaczy, są to wysoko wydajne jednostki, które świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, biurach czy lokalach usługowych.

Klimatyzatory przenośne Blapunkt zyskały ogromną popularność wśród klientów. Cieszą się dobrą opinią między innymi ze względu na prostotę obsługi czy długą żywotność.

klimatyzatory blaupunkt
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel