Nie daj się zaskoczyć upałom - sprawdź naszą ofertę klimatyzatorów przenośnych już teraz!
0,00 zł
strefa master

Master Climate Solutions

Grupa Master Climate Solutions jest światowym liderem w produkcji przenośnych rozwiązań z zakresu kontroli mikroklimatu, czyli ogrzewania, osuszania i wentylacji powietrza. Marka Master jest od ponad 50 lat numerem 1 na świecie w produkcji przenośnych nagrzewnic powietrza. Historia marki Master sięga lat sześćdziesiątych kiedy stworzono pierwsze przenośne nagrzewnice powietrza w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Z każdym rokiem firma rozwijała się obejmując swoim zasięgiem inne kraje i otwierając produkcję i punkty sprzedaży również za granicą. W dniu dzisiejszym grupę Master Climate Solutions tworzą cztery spółki z siedzibami we Włoszech, Polsce, Rosji i Chinach, które razem obsługują klientów na całym świecie.

Masz pytania na temat doboru sprzętu? Zachęcamy do kontaktu. Zgłoś się po więcej informacji.

Wiodący producent

Master Climate Solutions jest wiodącym producentem urządzeń do obróbki powietrza - ogrzewania, osuszania, chłodzenia i wentylacji. Produkty Master kierowane są do sektora klientów biznesowych stawiając sobie za cel pomoc w przystosowaniu ich środowiska pracy do ich potrzeb w możliwie najszybszy i najprostszy sposób przy jednocześnie niskich kosztach inwestycji.

Master Climate Solutions jest zarejestrowanym znakiem towarowym grupy Dantherm. Grupa Dantherm z siedzibą w Danii jest obecna w 13 krajach z oddziałami w Danii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Norwegii. Głównym centrum konstruktorskim i produkcyjnym urządzeń Master Climate Solutions jest Pastrengo koło Werony we Włoszech.

Postaw na doświadczenie!

master produkcja włochy

Innowacyjność rozwiązań

Urządzenia firmy Master charakteryzuje innowacyjność rozwiązań technologicznych, łatwość obsługi, a także wysoka jakość, duża wydajność i niezawodność. Dzięki nowoczesności naszych produktów poprawiamy jakość powietrza i tworzymy przyjazny klimat w pomieszczeniach. Dążymy do zaspokajania potrzeb naszych klientów.

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników dostosowujemy nasze wyroby do indywidualnych potrzeb nabywców. Bezustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wszystkie nasze produkty posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

master innowacyjne rozwiązania

Gwarancja jakości

Nad projektami i rozwojem nowych produktów pracuje nieustannie zespół doświadczonych inżynierów. Tworzą i produkują przenośne nagrzewnice powietrza, osuszacze czy wentylatory z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i niezawodności oraz zgodnie z aktualnymi europejskimi procedurami certyfikacji renomowanych Instytutów Kontroli Jakości i Homologacji takich jak TUV i DVGW. Dantherm S.p.A. posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015.

master made in italy


Katalog Master


pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel