Poszukujesz ogrzewania do domu, na budowę czy do warsztatu? Sprawdź naszą bogatą ofertę nagrzewnic powietrza!
0,00 zł
strefa samsung

Samsung - jakość połączona z tradycją

Firma Samsung została założona w 1969 roku koreańskim Suwon. Samsung Electronics urosła do rangi lidera w zakresie rozwiązań informatycznych i obecnie posiada ponad 200 oddziałów na całym świecie. Oferta firmy obejmuje sprzęt gospodarstwa domowego, taki jak telewizory, monitory, lodówki i pralki, a także wiodące produkty do obróbki powietrza takie jak klimatyzatory.

Priorytetem firmy Samsung jest tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, które poprawiają komfort i ułatwiają życie klientom z całego świata. Firma Samsung pragnie przynosić pozytywne zmiany w społeczności globalnej poprzez ciągłe poszukiwanie przełomowych innowacji i tworzenie wartości.

Sprawdź, co możesz zyskać!

Masz pytania na temat doboru sprzętu? Zachęcamy do kontaktu. Zgłoś się po więcej informacji.

Klimatyzacja do domu i biura

Samsung oferuje nowoczesne klimatyzatory ścienne przeznaczone dla budynków mieszkalnych czy lokali usługowych. Ich najważniejsze zalety to cicha praca oraz energooszczędność.

Ze względu na szeroką bazę oferowanych produktów, klienci z powodzeniem mogą dopasować odpowiedni klimatyzator do swojego pomieszczenia. Ważnym atutem jest także nowoczesny, estetyczny design jednostek wewnętrznych.

Samsung dba również o zrównoważony rozwój, przez co wszystkie rozwiązania są tworzone z myślą o neutralnym wpływie na środowisko.

klimatyzacja samsung

Klimatyzacja multi-split

Samsung umożliwia tworzenie wysoko wydajnych systemów multi-split, które obsługują wiele pomieszczeń. Doskonale sprawdza się to w różnego rodzaju obiektach komercyjnych.

Zastosowane inteligentne systemy sterowania umożliwiają nie tylko skuteczne zarządzanie i kontrolę klimatu, ale również optymalizację zużycia energii elektrycznej.

Klimatyzacja komercyjna Samsung pozwala stworzyć komfortową przestrzeń dla domu i biznesu.

samsung klimatyzacja split

Klimatyzacja przemysłowa

Samsung dostarcza innowacyjne rozwiązania dla dużych obiektów przemysłowych oraz komercyjnych. Klimatyzatory VRF oraz Chillery DVM sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest zindywidualizowana kontrola i wygodne zarządzanie. Systemy te stanowią połączenie wysokiej wydajności z niezawodnym działaniem.

Dzięki zaawansowanej technologii oraz szerokim możliwościom systemy klimatyzacji VRF firmy Samsung są dobrym rozwiązaniem dla budynków wymagających większej wydajności, zindywidualizowanej kontroli oraz elastyczności montażu, takich jak na przykład wysokie budynki mieszkalne lub małe budynki komercyjne.

klimatyzacja przemyslowa daikin

Samsung - części zamienne

W naszej ofercie znajdują się również części do urządzeń marki Samsung. W celu uzyskania informacji na temat dostępności oraz ceny części zamiennej prosimy o wysłanie zapytania na adres e-mail: instalacje@wentsystem.comOferujemy części zamienne do:

  • Klimatyzatory split
  • Klimatyzatory multi-split
  • Pompy ciepła
  • Chillery
  • Układy ogrzewania ciepłej wody
  • Centrale wentylacyjne
samsung czesci zamienne

Jak dobieramy części?

Niezbędne do otrzymania informacji o dostępności i cenie części zamiennej jest wysłanie zdjęcia tabliczki znamionowej, która znajduje się z boku lub tyłu jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Bez zdjęcia tabliczki znamionowej odnalezienie elementu może być błędne lub niemożliwe.Zapytanie powinno zawierać takie informacje jak:

  • Opis i nazwa poszukiwanej części
  • Zdjęcie tabliczki znamionowej urządzenia (części modeli starszych mogą różnić się od nowszych wypustów, dlatego zdjęcie tabliczki znamionowej jest tak ważnym elementem w dobrym doborze części!)
  • Zalecamy również wysłanie zdjęcia urządzenia
samsung tabliczka znamionowa


Katalogi i więcej informacji


Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oficjalnej stronie producenta. Kliknij w baner poniżej, gdzie znajdziesz komplet informacji na temat oferowanych produktów i rozwiązań marki Samsung.
samsung logo
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel